Planuoja didinti bibliotekos pastatą

Dalintis:

Savivaldybė planuoja plėsti Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos pastatą – nori statyti priestatą. Paraiška gauti valstybės paramai jau parengta. Tiesa, taryba už šį sprendimo projektą dar balsuos.

Dėl pritarimo įgyvendinti projektą „Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos rekonstrukcija“ buvo svarstoma praėjusią savaitę virtualiame tarybos Ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto posėdyje. Pagal savivaldybės planą prie bibliotekos pastato išaugs priestatas. Techninis projektas dar neparengtas, atskleista tik tiek, kad priestatas būtų statomas prieš dabartinį bibliotekos pastatą link Respublikos gatvės ir būtų dviejų aukštų.

Pasak savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Indrės Juknienės, naujasis priestatas apjungs trijų institucijų – bibliotekos, muziejaus ir Kultūros centro veiklą. Priestate vyks parodos, kultūros renginiai, renginių pristatymai.

Preliminari projekto suma – beveik 992 tūkst. eurų. Į šią sumą įskaičiuota ir įranga bibliotekai. Savivaldybei tektų prisidėti 40 procentų, tai yra 396 tūkst. eurų.

Bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, jei šiemet paaiškės, kad valstybė finansuos projektą, priestato statyba prasidėtų kitąmet.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą