Po metų pertraukos grįžta jaunimo apdovanojimai

Dalintis:

Organizacija „Tauragės apskritasis stalas“ skelbia po metų pertraukos vėl organizuojanti jaunimo apdovanojimus „TAJA 2021“. Šie rinkimai išskirtiniai – už nominantus balsuoti galės visi norintys.

Tauragės jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga „Tauragės apskritasis stalas“ skelbia, kad jau ketvirtą kartą organizuoja jaunimo ir su jaunimu dirbančių asmenų apdovanojimus „TAJA“. Nors renginys tik vasario 4-ąją, tačiau jau dabar galima siūlyti nominantus. Pranešime „Tauragės apskritasis stalas“ skelbia, kad siūlymų bus laukiama iki sausio 12 dienos pabaigos.

„Tai galima padaryti socialinio tinklo Facebook renginyje pavadinimu „Jaunimo apdovanojimai TAJA 2021”. Nominantus galima teikti į 10 kategorijų: metų jaunimo organizacija, metų savanoris, metų menininkas, metų mokytojas, metų jaunimo klubas, metų jaunimo rėmėjas, metų jaunimo iniciatyva, metų sportininkas, metų muzikantas/ atlikėjas, metų su jaunimu dirbantis asmuo“, – informuojama feisbuke.

Po šių nominacijų bus paskelbtas viešas balsavimas, kuomet visuomenė galės prisidėti renkant labiausiai apdovanojimų nusipelniusius žmones.

„Tauragės apskritajam stalui“ vadovaujantis ir aktyviai su jaunimu dirbantis Laurynas Kryžauskas „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad šio renginio tikslas – dar daugiau motyvacijos jaunimui likti Tauragėje, dirbti su jaunimu.

– Mums svarbu, kad susirinktų bendruomenė, dirbanti su jaunimu, taip pat jaunimas. Pernai buvo šio renginio pertrauka, kaip ir visame pasaulyje, – kalbėjo L.Kryžauskas. – Šįkart planuojame, kad 70 proc. nominanto pergalės lems bendruomenės balsas, o likusius 30 – jaunimo reikalų tarybos, kad tai netaptų populiarumo varžybomis. Skelbdami nominacijas stengėmės apimti visas jaunimui ir dirbantiems su jaunimu sritis.

L.Kryžausko teigimu, Tauragės jaunimas yra aktyvus ir labai motyvuotas. O pastarieji apdovanojimai tik dar labiau skatina siekti užsibrėžtų tikslų, rodo, kad jaunimo projektai, darbai bei užmojai yra matomi ir svarbūs.

– Šiuo metu mes renginį planuojame pagal galiojančius Vyriausybės nurodymus. Į renginį įleidžiami tik galimybių pasą turintys žiūrovai. Viduje būti bus galima tik su kaukėmis, – priminė pašnekovas.

Vasario 4-osios vakarą numatyti „TAJA 2021“ jaunimo apdovanojimai bus užbaigti jaunosios kartos komikų pasirodymais. Žiūrovai išvys stand-up komedijos grupės „Com.unija“ atstovus – Mantą Grimalį, Airidą Jankų, Henry Match ir Vanilla Killa B.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą