fbpx

Po šventės fiksuojamas viruso protrūkis

Dalintis:

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras kasdien skelbia naujus užsikrėtusiųjų koronavirusu epidemiologinius duomenis. Po to, kai paaiškėjo, jog koronavirusu užsikrėtęs pagėgiškis dalyvavo šventėje, užsikrėtusiųjų gretos gerokai išaugo.

Apie tai, kad Pagėgių savivaldybės gyventojas yra užsikrėtęs koronavirusu, Pagėgių meras Vaidas Bendaravičius pranešė dar sekmadienį (kovo 29). Surinkus epidemiologinius susirgusio asmens duomenis, paaiškėjo, kad kovo mėnesio viduryje jis dalyvavo šventėje Palangoje.

Skelbiama, kad pagėgiškis kovo 14-15 dienomis pirmiausia nuvyko į Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, o po to šventės tęsinys vyko Žibininkų kaime esančiame „Atostogų parke“.

Vos paskelbus šiuos duomenis, aikštėn ėmė kilti faktas, jog šventės dalyvių užsikrėtė ir daugiau. Tai tapo aišku Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC) paskelbus iš kitų užsikrėtusiųjų duomenis. Nors vargu ar paaiškės, kas nuo ko užsikrėtė, mat simptomus pajuto ir mobiliuosiuose tyrimų punktuose asmenys lankėsi skirtingu laiku.

Du užsikrėtusieji iš Plungės rajono. Šiems asmenims susirgimas nustatytas kovo 25-ąją. Tą pačią dieną susirgimas nustatytas šventėje Palangoje dalyvavusiam Telšių rajono gyventojui. Kovo 23-ąją apie teigiamą koronaviruso testo atsakymą sužinojo ir Joniškio rajono gyventojas. Po dviejų dienų, kovo 25-ąją, dar du Joniškio rajono gyventojai gavo teigiamus atsakymus, o ketvirtasis joniškietis apie susirgimą koronavirusu sužinojo kovo 26-ąją. Taip pat du susirgimo atvejai nustatyti kovo 24-ąją Šiauliuose.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą