fbpx

Policija: 8 pažeidėjai nesilaikė karantino sąlygų

Dalintis:

Praėjusį savaitgalį Tauragės policijos pareigūnai nebestovėjo jau įprastais tapusiuose postuose. Apsispręsta vairuotojus tikrinti vadinamuosiuose mobiliuose punktuose.

Vyriausybės numatytas ribojamas judėjimas tarp savivaldybių vis dar galioja, tačiau pareigūnai pastebėjo, kad vairuotojai, žinodami patikros punktų vietas, galiausiai įsigudrino, kaip šiuos apvažiuoti. Nutarta ir toliau tęsti judėjimo kontrolę kitaip. Policijos pareigūnų ekipažai įvairiose rajono vietose stabdė ir tikrino vairuotojus.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Greta Kęsminaitė, nuo sausio 6-osios iki 11-osios dienos ryto patikrinti 2768 automobiliai. Į Tauragę neįleisti 8 vairuotojai. Taip pat 8-iems teko apsigręžti ir grįžti į Tauragę – jie iš rajono nebuvo išleisti.

Pranešama ir apie 14 užfiksuotų pažeidimų. Pastebėtas vienas neblaivus vairuotojas, kurio girtumas viršijo 1,51 prom. Jam gresia baudžiamoji atsakomybė. Tarp administracinių nusižengimų pastebėtas transporto priemonės vairavimas, kai mašina neapdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, ar neturi techninės apžiūros. Būta vairuotojų, kurie transporto priemones vairavo neturėdami tam teisės.

Nuo sausio 8 iki 11 dienos policijos pareigūnai nustatė 8 pažeidimus, kuomet žmonės nesilaikė nurodymo nebendrauti su kitais namų ūkiais.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą