Pranašystės 2022

Dalintis:

Bet kuri taisyklė bent kartą metuose turi vieną išimtį. Ir nereikia mūsų įtikinėti, kad niekada (tikrai tikrai niekada!) neskaitote horoskopų. Nes retas atsispiria, pavyzdžiui, tokiam savaitgalio rašinėliui: „Ką žvaigždės jums pranašauja 2022-aisiais?“…

Su tais horoskopais nėra jau taip paprasta. Mat jie žymia dalimi priklauso nuo to, kiek jų sudarytojas tądien turėjo laiko. Ir nuo to, ar gerai išsimiegojo. Ir netgi nuo to, kaip jį paveikė trečiasis skiepas (o jei nepaveikė – vėl rūpestis: kodėl nepaveikė?).

Visai netyčia žvilgsniu prabėgau aną sekmadienį „lryto“ puslapyje skelbtas garsios astrologės pranašystes. Ir nuo to, ką ji rašo, net saldu pasidarė: avinas sekmadienį gerai jausis; jaučiui – puikus sekmadienis; dvyniams – puiki diena… Mergelei – ramus sekmadienis; svarstyklėms – džiugus sekmadienis. Ir t.t. Iki pat pačiausios pabaigos.

Na, matyti, kad rašė žmogus ne tik skubantis, bet ir sėkmės mums linkintis. Antra vertus, kodėl taip netaupiai? Galėjo gi parašyti „Sekmadienis visiems puikus“.

Šia ilgoka įžanga norėjau pasakyti, kad ir jūs puikiai bei lengvai galite tapti astrologu. O jei dar specialios literatūros paskaitytumėte, tai ne vieną savo kaimyną neįtikėtinomis žiniomis nustebintumėte. Bet užduotį palengvinsiu: už jus pats ją atliksiu. Ir dar pasistengsiu, kad skaityti būtų nenuobodu.

Bet ne astrologines žinias vardan skaitytojų gilinau, o numerologines. Nes numerologija turi patikimesnes – matematines šaknis. Sistema pagrįsta griežtai apibrėžta tvarka. O tarp tos tvarkos kūrėjų rasite net patį filosofą poną Pitagorą. Pradėsime, žinoma, nuo skaičiaus 2022. Arba nuo kitų pasikartojančių skaičių.

Tikriausiai atmenate tuos momentus, kai, žvilgtelėję į laikrodį, pamatėte pasikartojusį derinį: buvo 11 valandų ir 11 minučių. Arba kai telefonas parodė, kad dabar yra 19.19 val. Kaip manote, ar atsitiktinumas tai buvo? Atsakymui laiko, žinoma, neturime. Nes laukia 2022. Ir tuoj pamatysite, koks nelengvas tai skaičius.

Pirmiausia skaičius 2. Numerologijoje jis rodo tikėjimą ir pasitikėjimą. Ir žada, kad už kiekvieną gerą darbą jums bus atlyginta. Tačiau ant slenksčio stovinčių metų skaičiuje dar rasite ir 20. Pastarąjį skaičių numerologai-profesionalai taip pat vertina vienareikšmiškai: tai priminimas, kad už kiekvieną gerą darbą ar gražų poelgį turite nepamiršti jį atlikusiam atsidėkoti. Dovanėlė nebūtina, nes žodis 2022 metais turės didesnę vertę. Ir darsyk įsižiūrėkite: metų skaičiuje rasite 202. Šie trys skaičiukai numerologijoje rodo galimybę įveikti ypatingo dydžio ar didelės trukmės darbus. Nes skaičiai (202) kartosis dar aštuonetą metelių. Todėl turite tuos skaičius tarsi taupyklėn dėti arba – jei paprasčiau pasakyti – jie reiškia tik antruosius ilgalaikio plano metus. Ir dar toliau: žengiame į metus, kuriuos žymi ir 22. Šis skaičius visuomet lydi kūrybingas ir dvasiškai pakylėtas asmenybes. Tai kūrybos metai.

Kadangi nulis visuomet – net ir numerologijoje – yra tik nulis, tai išmeskite jį. Likusius skaičius sudėję, gausite šešetą (6). 2022-aisias ypatingai turėtų sektis tiems, kurie gimė 6 dieną, 6 valandą, birželio (6) mėnesį ir… kurių varde yra šešios raidės.

Žinau, kad tokios puikios ir be jokių gyvenimiškų kliuvinių numerologinės prognozės jus ne tik džiugina. Dar žinau, kad garsiai išsakytąja sėkme lietuvaičiai – kaip keista bebūtų – nėra linkę tikėti. Todėl dabar pateiksiu sąrašą dienelių, kuriomis patartina net nosies į lauką nekišti. O jei iškišite, tai turite būti ypatingai atsargūs. Nes 2022-ieji – tie tvirtai kaip kumštis susigrupavę trys dvejetukai – nenoriai priima artimais giminėmis apsimetusius kitus dvejetukus. Todėl – apie nepalankias 2022-ųjų dienas.

Vardiju (tik neskubėkite nuliūsti: išimtis bus ir šiai taisyklei). Geriesiems 2022 metų darbams – ir sveikatai, ir sėkmei – nepalanki yra 2022.02.02. Taip pat – 2022.02.20. Taip pat – 2022.02.22 (dar ir antradienis!). O išimtis iš taisyklės – viena vienintelė: prastieji numerologiniai linkėjimai negalioja, jei tą dieną pasiperšate ar tuokiatės!

Numerologiniai horoskopai apie pinigus pasakoja gana retai (šiaip ar taip, bet tie skaičiukai ant banknotų ar monetų – taip pat arabiški: vadinasi – giminaičiai). Tačiau vieną įspėjimą vis dėlto išskaičiau: nereikėtų savojo bankinės kortelės kodo pakeisti į skaičius 2022. Nes plėšikai tą jūsų žingsnį jau yra numatę. O jei visai netyčia tas slaptasis kodas būtent toks ir buvo, tuomet pakeiskite jį. Šiai „operacijai“ sugaišite nepilną minutę.

Ir dar „gelbėjimosi ratas“ tiems, kurie per kiekvienus Naujuosius įsipareigoja išmokti romėniškuosius skaičius. Nuo šiandienos turite žinoti, kad 2022-ieji romėniškai rašomi taip: MMXXII. Tai galbūt padės laimėti kokią nors TV viktoriną ar prisidės prie bendros pas mus jau žengiančių 2022-ųjų sėkmės.

Ir tiems, kurie skaičių magija netiki: mums svarbiau, kad jūs patikėtumėte skiepais!

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Įsigalėjus okultizmui priviso dykaduonių. Visokie astrologai, būrejai, piramidieriai pelnosi žmonių patiklumu, veda juos pragaištyn per tamsos būtybių prijungimą prie juos maitinančių asabų. Kas bent kiek yra susiję su tais niekądėjais- skubiai spaviedokitės, sudeginkite jų bet kokius raštus,horoskopus.

Palikite komentarą