Prasidėjo mokytojų žygis į Vilnių

Dalintis:

Būrelis Tauragės rajono pedagogų ir juos palaikančių Lietuvos moksleivių sąjungos mokinių šiandien pėsčiomis išėjo į susitikimą su Švietimo ir mokslo ministru. Rajono švietimo bendruomenė jungiasi prie pedagogų žygio į Vilnių.

Gausiausiai nuo penktadienio vykstančiame mokytojų streike dalyvauja Tauragės Žalgirių gimnazijos pedagogai. Gimnazijoje nevyksta ugdymas, protestuojantys mokytojai pamokas leidžia mokytojų kambaryje.

Pėsčiomis į Vilnių patraukę pedagogai viliasi, kad derybos su ministerija vyks greičiau ir toli eiti nereikės. Pagal planą pedagogai numatė antradienį pasiekti Skaudvilę, pavakarę grįžti namo į Tauragę, o trečiadienį vėl tęsti kelionę nuo Skaudvilės ir įveikus keliasdešimt kilometrų susitikti su uostamiesčio mokytojais. Ar eis ir kiek kilometrų pedagogai pėsčiomis eis ketvirtadienį, nenuspręsta, bet tikimasi, kad tęsti žygio neprireiks.

Pedagogų streikas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Prie Tauragės rajono savivaldybės susirinkusius mokytojus pasitiko vicemerė Andžela Jakienė ir švietimo skyriaus vedėja Jūratė Veisienė. Jos pedagogams palinkėjo greičiau rasti susitarimą su ministerija.

Pedagogų streikas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Šaunuoliai, kad mokate susiburti ir siekti tikslo, tuo pačiu mokydami to jaunąją kartą. Linkiu, kad Jūsų taptų ta kritinė masė, su kuria privalėtų skaitytis valdžia, ir Jus gerbti. Gero kelio.

  2. Anonimas on

    Jūsų darbas – NEĮKAINUOJAMAS!!! Sekmės ir lengvo kelio į Vilnių!

Palikite komentarą