Pravažiavime tarp daugiabučių partrenktas vaikas

Dalintis:

Ateities take, gyvenamojoje zonoje, „Audi“ markės automobilis partrenkė mažametį vaiką. Jam prireikė medikų pagalbos – lūžo koja.

Kaip pasakojo „Audi“ automobiliu važiavusi keleivė – vairuotojo žmona, ji su vyru gyvena Ateities tako 1 name. Važiavo apsipirkti. Važiuojant pro 1 ir 10 daugiabučius, nuo šaligatvio į važiuojamąją kelio dalį išbėgo mažametis. Vaikas trenkėsi į dešinį mašinos šoną.

Anot moters, įvykus nelaimei atvažiavo kažkas iš nukentėjusiojo artimųjų ir nuvežė jį pas medikus. Moteris tikino, kad jos vyras važiavo lėtai: siaurame pravažiavime stovi mašinos, be to, nelaimė įvyko tuoj pat už posūkio.

– Gal jaunimas ir laksto, o mes, pagyvenę žmonės, tikrai ne. Jis nėra greičio mėgėjas, – apie savo vyrą sakė keleivė.

Tačiau į įvykio vietą, kur jau buvo atvykę policijos pareigūnai, atvažiavęs vyras manė kitaip: jis aprėkė vairuotoją ir jo žmoną, kad šie važiavę per greitai gyvenamojoje zonoje, tikino ieškosiąs būdų, kaip tai įrodyti, net jei ir reikės išleisti daug pinigų.

Daivos Žebelienės nuotrauka

Vyras policijos pareigūnus informavo, kad vaikui lūžo koja. Kalbėtis su „Tauragės kurjerio“ žurnaliste jis atsisakė.

Mažametį partrenkusi mašina buvo su geltonais taksi numeriais, tačiau be taksi plafono, vairuotojas sakė karantino metu taksi veiklos nevykdantis.

Kiek vėliau su „Tauragės kurjeriu“ susisiekęs sužaloto vaikučio tėtis pateikė savąją įvykių versiją. Vyras tvirtino, kad ne vaikas atsitrenkė į automobilį, bet automobilis jį partrenkė. Vyro teigimu, vaikui pervažiuota koja. Įvykį mačiusi jo žmona sako, kad automobilis šioje gyvenamojoje zonoje galėjo viršyti greitį. Šioje miesto vietoje leistinas greitis yra 20 km/h.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą