Prezidentas reziumavo pusdienio darbus Tauragėje

Dalintis:

Po susitikimo su Tauragės apskrities savivaldybių merais ir senjorais šalies vadovas Gitanas Nausėda aptarė, ką naujo pavyko sužinoti.

Susitikime su prezidentu pakviesti dalyvauti keli aktyviausi Tauragės rajono senjorai. Save tikru žemaičiu vadinantis Leonas tikino, kad svarbiausias pokalbio klausimas buvo pensijos. Pasak senjorų, jie už savo pensijas gali tik nusipirkti maisto ir vaistų. Daugiau nelieka niekam ir be artimųjų paramos išsiversti sunku.

– Aš žinau, kad pensija, kurią gaunu, yra maža, nes uždirbdavau mažai. Suprantu, kad prezidentas man jos nepakels. Ji yra tokia, kokia yra. Aš kalbėsiu apie senjorų užimtumą, – sakė senjorė Irma.

Valandą trukusio susitikimo metu kalbėta apie senjorams pažadėtą 13-ąją pensiją. Prezidentas tuo nesidžiaugia.

– Šiais metais tikrai turėsime deficitinį šalies biudžetą ir 13-oji pensija – netvarus sprendimas, tai vienkartinė išmoka. Reikia galvoti globaliau, – sakė šalies vadovas.

Apibendrindamas pusdienio darbus Tauragėje, G.Nausėda sakė:

– Tikrai įdomi išvyka savivaldybėse, kurios savo dydžiu ir ekonomine galia nepasižymi, tačiau daro nedidelius, kuklius, bet svarbius darbus. Džiugu, kad teko dalyvauti memorandumo dėl bendrų viešųjų autotransporto paslaugų teikimo visose keturiose savivaldybėse, ieškant sinergijos, derinant maršrutus ir įvedant bendrą elektroninį bilietą. Tai labai svarbu ir šiuo pavyzdžiu galėtų pasinaudoti kitos savivaldybės, – sakė šalies vadovas.

Po pietų prezidentas Tauragėje dalyvaus dar dviejuose susitikimuose. Tačiau jie vyks už uždarų durų. Restorane „Holivudas“ G.Nausėda bendraus su „Tauragės kurjeriu“ – mūsų leidiniui pažadėtas išskirtinis interviu.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą