Prieš 48 valandų iššūkį R. Baciuška vėl neišvengė techninių problemų: „Jau pradeda šiek tiek nervinti“

Dalintis:

Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje trečiadienį dalyviai įveikė penktąjį etapą ir pasiekė Tuščiojo Ketvirčio kopas. Prieš 119 km greičio ruožą sportininkams dar teko nuvažiuoti 500 km bendrojo naudojimo keliais.

„Challenger“ klasėje stabiliai važiavęs Rokas Baciuška su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijano („Can-Am Factory Team“) pretendavo į aukščiausias pozicijas, tačiau eilinės problemos su bagiu vėl neleido finišuoti be nesklandumų. Šįkart R. Baciuška turėjo tenkintis septinta vieta. Lietuvis distanciją įveikė per 1 val. 44 min. 55 sek. ir 4 min. 8 sek. pralaimėjo greičio ruožo nugalėtojui čiliečiui Francisco Lopezui.

R. Baciuška teigė, kad techninės problemos greičio ruožo pabaigoje kainavo apie keturias minutes.

„Kopose visada smagu važiuoti. Jaučiau, kad šiandien galime būti „Top-3“. Jau buvome tarp lyderių, bet vėliau vėl neišvengėme nuotykių. Kaip diena – taip naujiena. Likus iki finišo 30 km, vėl pradėjo trūkinėti bagis. Dar neaišku, kas nutiko, bet jau pradeda nervuoti. Dar nebuvo nei vienos „švarios“ dienos be techninių nesklandumų. Žiūrėsime, kad gal koks laidas „grybauja“, bet išties liūdna – bandai spausti, o po to laiką suvalgo viskas, kas priklauso ne nuo manęs“, – nusivylimo neslėpė R. Baciuška.

rokas baciuska

Rokas Baciuška Dakaro ralyje. MCH photography nuotrauka

Ketvirtadienį toje pačioje Tuščiojo Ketvirčio dykumoje prasidės „48 h chrono“ iššūkis. Čia lenktynininkai turės finišuoti ir nakvoti viename iš septynių įrengtų bivakų bei turės verstis be mechanikų pagalbos. Per dvi dienas jiems teks įveikti 781 km, iš kurių 572 km sudarys greičio ruožą.

„Rankų nenuleidžiame, nes dar liko daug etapų. Rytoj, manau, kad pradžioje pataupyti techniką, nes laukia įdomi ir sudėtinga diena. Man kopos patinka, nors yra ir pavojingų atkarpų. Mes labai sėkmingai sudirbame ir skaitome tas kopas, tik bolidas vis pradeda streikuoti likus paskutiniams kilometrams“, – teigė R. Baciuška.

Bendroje „Challenger“ klasės įskaitoje užtikrintai pirmauja lenkas Erykas Goczalas, daugiau nei 34 min. lenkiantis savo tėtį Mareką Goczalą. R. Baciuška lyderiui pralaimi 1 val. 56 min. 51 sek. ir užima devintąją poziciją.

Dakaro ralis, kurį sudaro prologas ir 12 etapų, finišuos sausio 19 dieną.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą