Pristatė „Lietuvos kultūros sostinės“ koncepciją ir prekės ženklą

Dalintis:

Tauragės bendruomenių namuose vykusiame renginyje pristatyta „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ koncepcija. Jos metu vyko diskusija „Tauragė – nuo plaktukų miesto iki Lietuvos kultūros sostinės“, pristatyti būsimi renginiai bei naujasis kultūros sostinės logotipas.

Praėjusią savaitę Tauragės bendruomenių namuose vyko „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ koncepcijos pristatymas, kuriame dalyvavo ir išgarsėję tauragiškiai – aktorius Juozas Gaižauskas bei Timūras Augucevičius. Paskelbta, kad Tauragė taps „Kultūros muitine“ ir pakvies atsigręžti į Praeities kelią, kartu keliauti Bendrystės keliu, pasigėrėti Pasaulio keliu, trumpai žvilgtelėti į Ateities kelią ir grožėtis Žaliuoju keliu. Kaip skelbia Tauragės rajono savivaldybė, toks pavadinimas yra aliuzija į tai, kad miestas ne tik įsikūręs pasienio zonoje, tačiau čia nuo seno vyko ir kultūriniai mainai tarp įvairių tautybių ir konfesijų gyventojų.

Pirmasis Tauragės, kaip Lietuvos kultūros sostinės renginys suplanuotas sausio 20-ąją.

„Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ prekinis ženklas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauragės bendruomenių namuose vykusiame renginyje nuotoliniu būdu kalbėjo ir prekės ženklo kūrėjas Aivaras Bakanauskas. Jo tvirtinimu, naujasis ženklas, kuris bus naudojamas plakatuose, skelbimuose ir kitose erdvėse, penkiomis stilizuotomis raidėmis ir skaičiais atspindi pasirinktus penkis kelius. Toks ženklas esą skelbs visiems, kad Tauragė – drąsus ir inovatyvus miestas.

Daugiau informacijos apie būsimus renginius bus skelbiama interneto svetainėje www.taurage2023.lt bei socialiniuose tinkluose.

Plačiau apie tai, koks biudžetas bus skirtas „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ renginiams bei kiek kainavo naujasis prekinis ženklas, skaitykite šiandienos „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą