Profesinę šventę mini energetikai: šiemet apdovanojimai vyks kolegų rate

Dalintis:

Taip jau sutapo, kad šiandien švenčiamos ne tik Velykos, bet ir Lietuvos energetikų diena. Kaip primena Tauragės šilumos tinklų vadovas Audrius Arcišauskas, šiemet ši šventė jubiliejinė – jau 130 metų praėjo nuo pirmosios elektros lemputės įžiebimo Lietuvoje.

Skelbiama, kad pirmosios privačios elektrinės pradėtos steigti tik XIX a. pabaigoje. Pirmoji elektrinė pastatyta 1892 m. Rietave (Plungės raj.), kunigaikščių Oginskių dvare. Nutiesta elektros linija apšvietė parką ir dvaro rūmus. Kiek vėliau apšvietimas įvestas ir Rietavo bažnyčioje, dvaro ūkiniuose pastatuose, turtingųjų miestiečių namuose.

Su balandžio 17-ąją minima profesine švente savo darbuotojus sveikina ir Tauragės šilumos tinklų vadovas Audrius Arcišauskas.

Tauragės šilumos tinklų vadovas Audrius Arcišauskas. Asmeninio albumo nuotrauka

– Kasmet Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija (LŠTA) organizuoja Energetikų dienos minėjimą, kurio metu apdovanojami energetikos įmonių darbuotojai. Įteikiami apdovanojimai skirtingose nominacijose, – pasakojo A.Arcišauskas.

Įmonės vadovas teikia kandidatus į šiuos apdovanojimus: Energetikos ministro padėkos raštą, Energetikų Garbės ženklo apdovanojimą, Šilumos energetiko Garbės ženklo apdovanojimą ir LŠTA Tarybos padėkos raštą. A.Arcišauskas atskleidė, kad šiemet šioms nominacijoms pateikė net 7 darbuotojų kandidatūras.

– LŠTA Taryba nutarė, kad oficiali šventė ir konferencija apie centralizuoto šilumos tiekimo sektoriaus žaliąją pažangą vyks nuotoliniu būdu, tad darbuotojams skirti apdovanojimai bus įteikiami asmeniškai savame kolektyve. Bendrovė taip pat paminės šią šventę, organizuojame išvyką autobusu į Ventės ragą, – pasakojo Tauragės šilumos tinklų direktorius. – Savo kolektyvą sveikinu su gražia profesine švente, dėkoju už nuoširdų, komandinį darbą, bei didelį indėlį siekiant rezultatų įgyvendinimo. O visiems tauragiškiams linkiu gražių Šv. Velykų!

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą