Profesinio rengimo centrą papuošė 22 elniukai

Dalintis:

Tauragės profesinio rengimo centro puošybos tradicijos tęsiamos ir šiemet – ugdymo įstaigos kiemelį ir fojė papuošė 22 elniukai. Šiandien išrinkti ir apdovanoti gražiausių elniukų kūrėjai.

Pasak Tauragės profesinio rengimo centro mokytojų Andželinos Jurkienės ir Linos Trumpaitienės, idėja kartu su mokiniais papuošti ugdymo įstaigą gyvuoja jau ne vienerius metus. Kasmet sugalvojama nauja tema – moksleiviai su mokytojų pagalba jau yra gaminę senius besmegenius, linksmus meduolius. Šiemet nuspręsta centre įkurdinti elniukus.

Prie sumanymo prisidėjo visa Profesinio rengimo centro bendruomenė. Medienos apdirbimo besimokantys mokiniai su pedagogais Kęstučiu Bartušiu ir Robertu Lioranču pagelbėjo gaminant medinius elniukų karkasus. Eglių šakų parūpino direktoriaus pavaduotojas Severinas Bertašius su Valstybinių miškų urėdijos Tauragės padalinio pagalba.

– Trumpam aktų salė buvo virtusi kalėdinėmis dirbtuvėmis. Mokiniai elniukus gamino pagal sutartą grafiką. Jų kūrinius vertino komisija – jos nariai nežinojo, kuri grupė kurį elniuką gamino ir puošė. Vertinimas buvo griežtas, atsižvelgta į estetiškumą, kūrybiškumą, kalėdinių tradicijų išlaikymą puošyboje, – kalbėjo A.Jurkienė.

– Vykdėme projektą „Senieji amatai iš arti Tauragės krašte“. Iš jo metu gautų lėšų su mokiniais vykome į Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centrą, dalyvavome edukacijose. Dalis lėšų buvo skirta elniukų gamybos konkursui „Kalėdiniai Rudolfai“, – kalbėjo L.Trumpaitienė.

Pedagogės „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad anksčiau mokinius tekdavo paraginti dalyvauti konkursuose, puošti ugdymo įstaigos erdves. Tačiau po praėjusių metų karantino moksleiviai išsiilgo bendrų veiklų, todėl elniukus gamino su ypatingu entuziazmu.

Antradienį vykusio renginio metu paskelbti šeši gražiausius elniukus sukūrę nugalėtojai: KT-21 ir KV-21 moksleivių grupės, siuvėjų grupė, AE-20 ir AM-20 grupė, A-21 ir KON-21 grupė, VS-21 grupė bei I-21 grupės mokiniai. Be saldžių prizų neliko ir kitus elniukus gaminę moksleiviai. Dovanas įteikė direktorius Vidas Bičkus.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

2 komentarai

Palikite komentarą