Profesionaliai reagavusiems ugniagesiams atsidėkojo pietumis

Dalintis:

Antradienio rytą vos pradėję ruoštis dienos pietų metui pagalbos telefonu šaukėsi restorano „Holivudas“ darbuotojai. Iš pastato pakilę dūmų kamuoliai išgąsdino ne juokais, tačiau nuostolių pavyko išvengti.

Į Prezidento g. 50 veikiantį restoraną „Holivudas“ ugniagesiai-gelbėtojai antradienį iškviesti 10.30 val. Pranešta, kad galimai sugedo ventiliacijos sistema, iš jos kyla dūmai. Į nelaimės vietą atskubėjo trys gelbėtojų automobiliai – dvi autocisternos ir autokopėčios, mat restoranas įsikūręs 3 aukštų pastate. Išsiųsta ir greitosios medicinos pagalbos brigada.

Laimei, medikų pagalbos niekam neprireikė. Ugniagesių taip pat, nes netrukus paaiškėjo, kad liepsnų pavyko išvengti. Vis dėlto ugniagesiai-gelbėtojai išsamiai apžiūrėjo restorano patalpas, jog įsitikintų, kad pavojaus nėra.

„Tauragės kurjeriui“ restorano „Holivudas“ direktorė Justė Varškienė pasidžiaugėsi itin greita gelbėtojų reakcija.

– Ugnies nebuvo, tik daug dūmų nuo kaitlentės. Manėme, kad vėdinimo sistemai kažkas, tačiau nieko nenutiko. Gal ir per anksti supanikavome. Ugniagesiai viską nuodugniai apžiūrėjo, dirbo tikrai profesionaliai – visą vėdinimo sistemą patikrino. Mes labai nustebę, kad taip viskas greitai įvyko, – pasakojo J.Varškienė.

Restoranui pavyko išvengti nuostolių. O kad jau pietūs buvo ruošiami, tai nutarta ugniagesiams atsidėkoti už puikų darbą ir greitą reagavimą – restorano darbuotojai nugabeno jiems pietų dėžutes.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą