Prognozuojama audra sutrukdė planams: žygis atidedamas

Dalintis:

Toliau vėjo gūsiams draskant medžius, meteorologai prognozuoja, jog kur kas smarkesnės audros galime sulaukti rytoj. Pėsčiųjų žygio „Naktinis Tauro nuotykis“ organizatoriai, sunerimę dėl saugumo, skelbia išvyką atidedantys.

Aktyvius tauragiškius vienijanti VšĮ „Aktyvi Tauragė“ nuolat kviečia į judrias pramogas. Toks kvietimas išplatintas ir į žygį „Naktinis Tauro nuotykis“. Savo feisbuko paskyroje organizacijos atstovai rašė, kad registruotis gali ir komandos, ir vieniši dalyviai. Žygio metu planuotas orientacinis žaidimas, įvairios užduotys Taurų nuotykių parke.

Vis dėlto, meteorologai paskelbė, kad penktadienį šniokščiantis vėjas šeštadienio naktį dar sustiprės. Prognozuotas vėjas pietų, pietvakarių, dieną pereinantis į vakarų, šiaurės vakarų, 16–21 m/s. Ryte ir dieną vietomis gūsiai sieks 22–27 m/s, o pajūryje net 28–32 m/s. Dėl to VšĮ „Aktyvi Tauragė“ savo feisbuko paskyroje paskelbė atšaukianti planuotą pėsčiųjų žygį „Naktinis Tauro nuotykis“, kuris turėjo vykti kaip tik šeštadienio vakarą.

Airidas Šmitas. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Rytoj praneša labai didelį vėją. Bijome, kad miške gali kokios šakos užkristi ant žmonių. Gali būti pavojus gyvybei. Mums labai svarbus saugumas, o oro, deja, nepasirinksi, – „Tauragės kurjeriui“ sakė VšĮ „Aktyvi Tauragė“ atstovas Airidas Šmitas.

Skelbiama, kad šeštadienį, 17 val. Taurų nuotykių parke turėjęs prasidėti žygis atšaukiamas. Pasiteiravome A.Šmito, ar jau numatyta kita žygio data.

– Žiūrėsime pagal orus. Greičiausiai teks planuoti tik kovo mėnesį, tačiau tikslios datos dar nepasirinkome, – teigė pašnekovas. – Gaila žmonių, komandų. Jau buvo užsiregistravusios 22 komandos, daugiau nei 100 žmonių.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą