Projektuojamas trečiasis tiltas į Zumpės salą

Dalintis:

Tauragės Kartų parke planuojama pastatyti dar vieną pėsčiųjų tiltą – juo drieksis trečiasis kelias į Zumpės tvenkinio salą. Šiuo metu su projektuotoju sudaryta sutartis, dar neaišku, kada tiltas bus įrengtas – gal šiais, o gal tik kitais metais.

Tauragės rajono savivaldybė pasirašė sutartį su Kauno įmone „Kauno planas“ dėl Kartų parko pėsčiųjų tilto statybos projekto parengimo. Perkamos projekto „Tauragės miesto dalies kraštovaizdžio formavimo, įrengiant kitos paskirties inžinerinius statinius prie Kartų parko, statybos projektas“ koregavimo paslaugos pagal techninę užduotį.

Tilto projektas turi būti parengtas per tris mėnesius už 4235 Eur. Sutarties kaina fiksuota, ji nebegalės būti keičiama. Paslaugos gavėjo atstovas, atsakingas už šios sutarties vykdymą, – Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Justinas Norkaitis.

– Tai bus trečias tiltas į salą iš kitos pusės, šalia aptvertos Žalgirių gimnazijos teritorijos, kur sekliausia vieta. Sala į tolį driekiasi ir siaurėja, tai ten ir bus trečiasis takas į ją. Tilto ilgis bus apie tris metrus, nes vandens toks tarpas. Bus panašaus dydžio ir pločio kaip jau įrengti du tiltai saloje. Bus su turėklais, analogiškas jau esantiems, – kaip atrodys tiltas, vardijo savivaldybės atstovas.

Pasak J.Norkaičio, šiemet bus rengiamas projektas, o tilto statybos darbai, tikėtina, vyks tik kitąmet, kadangi gali užtrukti, kol bus gauti leidimai, kol bus atrinktas statybos rangovas. Jei viskas klostysis sėkmingai ir greitai, yra tikimybė, kad trečiasis tiltas į salą bus pastatytas dar šį rudenį.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą