fbpx

Regioninio parko teritorijoje išvertė krūvą padangų

Dalintis:

Šaukėnų kaimo pakraštyje, Jūros upės pakrantėje, vietiniai gyventojai aptiko didžiulę krūvą padangų. Žmonės, nustebinti tokio radinio, klausia – kur jas dėti? Kaip pasirūpinti šiukšlynu?

„Tauragės kurjeris“ sulaukė skaitytojų iš Šaukėnų kaimo skambučio. Atokioje vietoje esančioje sodyboje gyvenanti moteris (vardas redakcijai žinomas, – red.) pasikvietė žurnalistę pažiūrėti į kokią tolybę suvežtos atliekos.

Nuo Tauragės pasiekus Sungailiškius ir pasukus į kairę, atokiu, bet tvarkingu žvyrkeliu pasiekiamas Šaukėnų kaimas, esantis Pagramančio regioninio parko ribose. Susitikus su jame gyvenančia „Tauragės kurjerio“ skaitytoja, dalį kelio dar važiuojame, tačiau pasiekus ganyklas tenka išlipti ir eiti pėsčiomis – kai kur keliukas kaip reikiant pažliugęs. Paėjus kone kilometrą dešinėje matyti nuostabus Jūros upės vingio peizažas, o štai kairėje – didžiulė padangų krūva.

Šaukėnų gyventoja pasakojo dažnai paupiu einanti pasivaikščioti. Lygiai prieš savaitę ir išvydo atliekų krūvą. Apie tai paviešino savo feisbuke, o vėliau nutarė pranešti ir žurnalistams.

Kur kreiptis savo žemėje aptikus šiukšlių krūvą? Kas jomis turi pasirūpinti ir kiek tai kainuos? Apie visa tai skaitykite „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą