Registracija į Meno mokyklą vangi

Dalintis:

Rugsėjo pirmąją dieną veiklą pradės Tauragės meno mokykla, į kurią bus sujungtas Tauragės moksleivių kūrybos centras (MKC) ir Tauragės muzikos mokykla. Jau sukurta bendra naujos įstaigos feisbuko paskyra ir paskelbta registracija į ugdymo programas. Užpildytų anketų tik vos daugiau nei pusšimtis.

Ruošiantis naujos įstaigos startui Tauragės meno mokyklos mokiniams bei jų tėveliams sukurta Tauragės meno mokyklos feisbuko paskyra. Joje gegužės viduryje buvo paskelbta apie priėmimą į siūlomas formalias ir neformalias ugdymo programas. Tereikia nuspausti nuorodą po pasirinkta ugdymo programa ir registraciją jau galima pradėti.

Anot Tauragės MKC vadovės Jolantos Kazlauskienės, paskyrą administruoja abiejų jungiamų įstaigų atstovai. Šios savaitės viduryje jau buvo užpildytos 55 paraiškos apie ketinimą sudaryti sutartis su Tauragės meno mokykla. J.Kazlauskienė, neslepia, kad registracija nėra aktyvi, tačiau kol kas jų tikslas ir tesąs surinkti duomenis apie besidominčius programomis. Tauragės muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojas Algirdas Petraitis, patikino, kad su užsiregistravusiais bus susisiekta rugpjūčio mėnesį. Šiuo metu nėra daug užsiregistravusių, tačiau taip esą dėl karantino. „Žmonės dar pasimetę“, – sakė A.Petraitis.

Skelbiama, kad Meno mokykloje, kaip ir MKC, veiks dainavimo, gitaros, būgnų, dailės, keramikos, siuvimo studijos, baleto, tautinių bei šiuolaikinių šokių, aerobikos grupės. Išliks studija „Pilies teatras“, anglų kalbos būreliai bei teatro ir ankstyvojo ugdymo studijos 3–5 metų vaikams. Anot J.Kazlauskienės, kol kas neaišku dėl fotografijos užsiėmimų, tačiau dauguma ugdymo programų išliks.

Kaip ir buvusioje muzikos mokykloje, bus mokoma groti akordeonu, gitara, fortepijonu, smuiku, klarnetu, saksofonu, fleita, trimitu, trombonu, eufonija, altu, tenoru, tūba, kanklėmis.

Beje, naujoje Meno mokykloje atsiras šokio, teatro klasės. Pasak M.Kazlauskienės po kelis vaikus jau užregistravo ir į jas.

* * *

Šiuo metu vyksta minėtųjų mokyklų reorganizavimo procedūros, kurios turi baigtis iki 2020 m. rugpjūčio 31 dienos. Meno mokyklos direktorius, kaip visi švietimo įstaigų vadovai, bus renkamas viešo konkurso būdu. Konkursas į Meno mokyklos direktoriaus pareigas bus skelbiamas po to, kai Tauragės meno mokykla bus įregistruota Juridinių asmenų registre t.y. po rugpjūčio 31 d.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą