fbpx

„Regitra“ praneša: praktikos egzaminai dar neatnaujinami

Dalintis:

Nusprendus karantiną dėl koronaviruso plitimo pratęsti iki kovo 31 dienos, „Regitra“ suskubo informuoti, kad kol kas ir praktikos egzaminai nebus atnaujinami – jų vykdymas sustabdytas iki kovo 31 d. Informuojama, jog ši data gali keistis Vyriausybei priėmus atskirus sprendimus dėl karantino sąlygų švelninimo.

„Regitra“ praneša, kad atsižvelgiant į tai, jog situacija gali pasikeisti, kaip ir iki šiol, egzaminai bus atšaukiami etapais. Klientams daryti nieko nereikia, nes šis procesas vyksta automatiškai. Kiekvienas apie atšauktą egzaminą yra informuojamas asmeniškai trumpąja žinute.

Jei bus priimtas sprendimas praktikos egzaminų veiklą atnaujinti anksčiau, „Regitra“ teigia klientus informuosianti apie tai interneto svetainėje bei socialiniuose tinkluose.

Teorijos egzaminai vyksta toliau laikantis saugumo reikalavimų.

Pratęstas teorijos egzaminų rezultatų ir pradedančiųjų vairuotojų pažymėjimų galiojimas

Svarbu priminti ir tai, jog būsimiems vairuotojams, kuriems teigiamas teorijos egzamino rezultatas baigė arba baigs galioti ekstremalios situacijos metu, galiojimo terminas pratęsiamas ekstremalios situacijos paskelbimo laikotarpiui ir dar 6 mėnesiams po jo pabaigos. Taip siekiama sudaryti galimybę visiems būsimiems vairuotojams suspėti vėliau išlaikyti praktikos egzaminą.

Taip pat „Regitra“ pradedantiesiems vairuotojams, kurių vairuotojo pažymėjimai baigia galioti per karantiną, pratęsė jų galiojimo terminą karantino laikotarpiui ir dar 45 d. po jo pabaigos. Šis pakeitimas aktualus tiems, kurie, neturėdami 2 metų vairavimo patirties, pažeidė Kelių eismo taisykles ir turi per vienus metus nuo pažeidimo padarymo dienos baigti papildomus mokymus.

Būsimi vairuotojai dar daugiau šiuo metu aktualios informacijos gali rasti „Regitros“ interneto svetainėje: https://www.regitra.lt/lt/covid-19.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą