fbpx

Repeticijas nutraukė sprogmens radybos

Dalintis:

Trečiadienio vakarą Skaudvilės kultūros centro patalpose aptiktas daiktas, panašus į sprogmenį. Iš pastato evakuoti žmonės.

Vakar 17.17 val. Skaudvilės kultūros centre kraustant senus daiktus aptiktas į sprogmenį panašus daiktas. Kaip pasakojo Skaudvilės seniūnas Gediminas Dinapas, aktyvus jaunimas išreiškė norą naudotis kultūros centre esančiu apleistu kambariu. Pradėjus kraustyti jame laikytus nereikalingus daiktus ir buvo pastebėtas sprogmuo.

– Aš atvažiavau į Skaudvilės atvirą jaunimo erdvę (SAJE). Šalia buvo patalpa, pilna visokių dalykų – jaunimas norėjo susitvarkyti ir naudoti patalpą. Tai man būnant tarp šiukšlių rado tą daiktą, – kalbėjo seniūnas. – Supratom, kad negalima judinti, paskambinau policijai. Labai greitai atvažiavo, aptvėrė teritoriją.

Skaudvilės kultūros centro patalpose rastas sprogmuo. Gedimino Dinapo nuotrauka

Skaudvilės kultūros centro renginių organizatorė Rasa Bartkuvienė detalizavo, kad iki šiol nenaudotose patalpose rasta ir šiukšlių, ir instrumentų. Juos kraustant ir surastas į sprogmenį panašus daiktas.

– Apie 40 cm dydžio, panašus į bombą. Dar pagalvojau, gal rekvizitas – juk mes čia visko turim. Tai paskui iškraustė visus lauk iš pastato. Ir repeticiją teatralai nutraukė, ruošėsi premjerai, – kalbėjo R.Bartkuvienė.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento įvykių suvestinėje dėstoma, kad radus sprogmenį buvo įvestas planas „Skydas“. Įvykio vieton iškviesti policijos pareigūnai, ugniagesiai. Budėta, kol atvyko išminuotojai.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą