fbpx

Ribojimai prasidėjo: ne vienas vairuotojas apsisuko

Dalintis:

Šįvakar lygiai 20 val. policijos pareigūnai stojo į išvažiavimus iš Tauragės. Kiekvienas į miestą norintis įvažiuoti stabdomas.

Pirmajame poste stabdomi visi, atvykstantys nuo Skaudvilės pusės. Penki policijos pareigūnai, dėvintys apsaugines kaukes ir pirštines, stabdo kiekvieną atvažiuojantį automobilį. Patikrinami vairuotojų dokumentai, pasiteiraujama apie kelionės tikslą. Vėliau paaiškinama įvažiavimo į miestą ribojimo priežastis. Per pirmąsias stabdymo minutes automobilių būta nemažai, keli vairuotojai patikino grįžtantys namo iš sodo, tačiau nė vienas neapsisuko.

Kitas žurnalistų aplankytas postas Šilalės gatvėje. Ten eismas gerokai mažesnis, nors pareigūnų teigimu, vos išmušus 20 val. teko sustabdyti ne vieną. Bekalbant prie pareigūnų pribėgo vienas vairuotojas ir pasitikslinęs eismo ribojimo aplinkybes, nusprendė apsisukti ir grįžti į Tauragę.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Intensyvus eismas ir pravažiavus Taurų kaimą. Išvažiavimas iš miesto dūzgė nuo automobilių. Ir čia stabdomiems vairuotojams buvo paaiškinta, jog visą savaitgalį iš miesto išvažiuoti galės kiekvienas norintis.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Naktinę pamainą pradedantys pareigūnai spėliojo, jog naktis, tikėtina, bus rami. Tačiau šeštadienio rytas gali būti sudėtingas. Ypač magistraliniame kelyje Kryžkalnis–Tauragė–Kaliningradas, mat čia visada būna intensyviausias eismas. Savaitgalį galimos nemenkos spūstys.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą