Rinkimų II-ojo turo debatai – jau ketvirtadienį

Dalintis:

Politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ skelbia, kad Seimo rinkimų I ture savo balso likimo valiai nepaliko beveik pusė Lietuvos rinkėjų. Tačiau lemiama kova laukia II Seimo rinkimų ture, kuriame varžysis du daugiausiai balsų surinkę kandidatai.

Pranešama, jog politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja Tauragės vienmandatės apygardos II turo kandidatų į Seimą debatus, kurie vyks ketvirtadienį (spalio 22 d.), 18 val. Tauragės bendruomenių namuose. Debatuose dalyvaus abu į II turą patekę kandidatai: Lietuvos socialdemokratų kandidatas Darius Petrošius ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas Romualdas Vaitkus. Šįkart debatus moderuos naujienų portalo 15min.lt politikos aktualijų žurnalistė Roberta Tracevičiūtė.

„Antro rinkimų turo metu sumažėja ne tik pretenduojančiųjų į Seimo nario kėdę, bet ir rinkėjų aktyvumas. Tačiau būtent šis turas yra lemtingas. Todėl metas apsispręsti ir spalio 25 dieną į balsadėžę mesti savo kozirį, kad artėjančius 4 metus nesigailėtume. Visos kortos – mūsų rankose“, – pranešime spaudai cituojamas tinklo savanoris Eitas Rimkus.

Debatuose kandidatai į Seimą diskutuos aktualiomis nacionalinės ir regioninės politikos temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, detalizuos savo prieš I rinkimų turą duotus pažadus.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/821537788656659

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą