Rokas Baciuška „Baja Aragon“ debiutuos prie automobilio vairo

Dalintis:

Jau ketvirtadienį tauragiškis Rokas Baciuška įgyvendins dar vieną savo svajonę – Pasaulio čempionas startuos garsiausiame Ispanijos ralio reido etape „Baja Aragon“ ne prie bagio, o prie „Toyota Hilux Overdrive“ automobilio vairo.

Rokas Baciuška šiais metais gina Pasaulio čempiono titulą ir siekia antrąkart iš eilės tapti pasaulio ralio-reidų čempionu. Jei sportininkui pavyks, žada persėsti į T3 klasės bagį bei ruoštis nenumaldomai artėjančiam 2024-ųjų Dakarui.

Į Ispaniją Rokas vyks kartu su šturmanu Oriol Vidal Montijano.

Tauragiškis gavo netikėtą, bet labai patrauklų „Overdrive Racing“ komandos pasiūlymą dalyvauti viename iš stipriausių „Baja“ etapų. Pirmąkart prie lenktyninio automobilio vairo varžybose sėsiantis R.Baciuška varžysis tarp tokių Dakaro vilkų kaip Nasseras Al-Attiyah ir Yazeedas Al-Rajhi. Nors lenktynės turėtų būti itin konkurencingos, R.Baciuška pabrėžia, kad bandydamas „Toyota Hilux“ koncentruosis ne į rezultatą. Tikslas – pajausti greitį ir sėkmingai finišuoti.

„Pats patikėsiu faktu turbūt tik kitą savaitę atsisėdęs į man paruoštą automobilį. Džiaugiuosi, nekantrauju ir tuo pačiu jaudinuosi suprasdamas, kad turiu išskirtinę galimybę pratestuoti T1+ daug anksčiau nei tikėtasi. Esu dėkingas visiems, kurie vertina mano perspektyvą. Neabejoju, kad bus įdomus bandymas prisijaukinti daug didesnę, galingesnę mašiną“, – naujienomis dalijasi R.Baciuška.

„Baja Aragon“ varžybose laukia ne tik konkurencingi varžovai, tačiau ir klastingi greičio ruožai. Iš viso, per tris dienas, ekipažas turės įveikti apie 540 kilometrų. „Baja Aragon“ lenktynės Teruelyje (Ispanija) vyks liepos 20–22 dienomis.

Automobilių dalys. 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą