Rokas Baciuška Baja Hail prologe – antras

Dalintis:

Hail mieste Saudo Arabijoje ketvirtadienį oficialiai pradėtas „Hail Toyota International“ ralis, kuris žymi pirmąjį FIM Bajas pasaulio taurės etapą ir Saudo Arabijos „Toyota“ čempionato renginį. Lenktynėse kartu su keletu Ultimate klasės elito atstovų dalyvauja ir Rokas Baciuška.

„Toyota Overdrive“ komandos automobiliu besivaržantis Roko ir Oriol Vidal Montijano 6.25 km prologą įveikė per 4 minutes ir 36 sekundes. Nors iškilo garso padavimo šalmuose problemos, ekipažas finišavo antroje pozicijoje ir turės teisę rinktis, iš kurios vietos startuoti penktadienį.

„Nors ir trumpas, bet prologas yra labai svarbus. Turėjome komunikacijos iššūkių, navigatoriui teko rodyti kryptį rankomis, bet viskas gerai – esame antri. Rytoj laukia jau tikras Dakarinis ruožas ir 302 kilometrai, laikykite kumščius“, – motyvacijos ketvirtadienį nestokojo R. Baciuška.

rokas baciuska

Rokas Baciuška „Hail Toyota International“ ralyje. Cin Cin movies nuotrauka

Komandą jau pernai Baja Aragon lenktynėse pažinęs pasaulio čempionas vakar pabrėžė, kad tikslas šiame ralyje – parodyti geriausią rezultatą ir, svarbiausia, sėkmingai finišuoti visuose greičio ruožuose.

Ultimate klasėje varžysis dvylika automobilių, tarp jų ir šiandien vienintelis R. Baciušką aplenkęs Saudo Arabijos „Toyota“ ralio čempiono titulą ginantis Yazeedas Al-Rajhi. Baja Hail vyksta vasario 8–10 dienomis. Trijų dienų maršrutas per dykumas, supančias šiaurinį centrinį miestą, bus itin sudėtingas. Trasą sudarys 85 procentai atviros dykumos, 10 procentų žvyro ir purvo takelių bei 5 procentai smėlio kopų Didžiojoje Nafudo dykumoje.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą