fbpx

Rokas Baciuška kyla bendroje Dakaro įskaitoje

Dalintis:

Antrasis greičio ruožas Dakaro ralyje Rokui Baciuškai praėjo puikiai. Be didesnių klaidų pravažiavęs jauniausias Dakaro lietuvis šiandien užėmė ketvirtą vietą ir bendroje T4 įskaitoje kyla iš septintos į penktą vietą.

– Šiandien greičio ruožo didžioji dalis buvo labai greita, kokius du šimtus kilometrų tiesiog važiavom maksimaliu tempu. Tik paskutiniai 50 kilometrų buvo darbiniai, kur reikėjo pavargti kopose. Bet būtent čia mes ir pasigerinome savo laiką, tad manau, viskas pagal planą, – po finišo pasakojo „Southracing“ komandos narys Rokas Baciuška.

Rokas ilgą laiką važiavo šeštas, tačiau likus paskutiniams dviem kontrolės punktams, kai prasidėjo sudėtingesnės ir aukštesnės kopos, jis padidino tempą ir pakilo per dvi pozicijas, finiše greičio ruožo nugalėtojui nusileidęs vos mažiau kaip keturias minutes.

Rokas Baciuška Dakare

Bendroje įskaitoje iš septintos Rokas pakilo į penktą poziciją – T4 klasės lyderiui savo komandos draugui amerikiečiui Austin Jones jis pralaimi pusvalandį.

– Kol kas nerizikuojam, mūsų planas yra važiuoti nuolat su lyderių grupe ir nesivelti į kovą dėl sekundžių. Važiuojam nerizikuodami, nes ralis ilgas ir dar daug kas gali nutikti, – po finišo sakė Rokas Baciuška.

Rokas Baciuška Dakare

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą