Rokas Baciuška paneigė sieksiantis savivaldybės tarybos mandato

Dalintis:

Lapkritį Tauragės rajono savivaldybės taryba vienbalsiai pritarė Tauragę garsinančiam sportininkui Rokui Baciuškai iš savivaldybės biudžeto skirti 50 tūkstančių eurų paramą. Kitu sprendimu lenktynininkui skirtas Garbės ženklas už nuopelnus Tauragei. Prieš balsuojant žibalo į ugnį šliūkštelėjo opozicija – socialdemokratus esą pasiekė naujiena, kad R.Baciuška artėjančiuose savivaldos rinkimuose kartu Liberalų sąjūdžio sąrašu sieks Tauragės rajono savivaldybės tarybos mandato.   

Prieš tarybai balsuojant skirti ar ne 50 tūkstančių eurų paramą Rokui Baciuškai, tiksliau, jo VšĮ „Rokas Baciuška“, socialdemokratas Vaclovas Karbauskis merui Dovydui Kaminskui, kaip Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininkui, pateikė viešą klausimą.

– Klausimas jums mere, kaip Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininkui, kandidatui į merus ir Liberalų sąjūdžio sąrašo formuotojui. Klausimas toks paprastas ir gyvenimiškas, nes gavau skambutį su klausimu – „Ar jūs žinote, kad Rokas Baciuška bus Liberalų sąjūdžio sąraše?“ Pasakiau, kad nežinau. Tai perduodu tą klausimą jums. Kadangi mes pradėdami posėdį ištarėm tokius žodžius: „Ir šviesa, ir tiesa mūs žingsnius telydi“, tai galbūt su tokia tiesa ir atsakykit – taip arba ne, – rajono vadovo paprašė opozicijos atstovas.

Dovydą Kaminską klausimas kiek sutrikdė, tiesiai į jį jis neatsakė – nei paneigė viešai paskelbto gando, nei jį patvirtino.

– Čia yra asmens duomenys, kurie dar nėra niekur patvirtinti. Tai reikėtų Roko Baciuškos klausti šito klausimo. Jisai galėtų apie save kalbėti. Aš negalėčiau nei patvirtinti, nei paneigti šiuo atveju. Tikrai sąrašas dar nėra Vyriausiosios rinkimų komisijos patvirtintas ir negaliu nieko nei patvirtinti, nei paneigti, – atsakė meras.

Sportininkas R.Baciuška „Tauragės kurjeriui“ sakė stebėjęs internetu transliuotą savivaldybės tarybos posėdį, nes jam buvo svarbu tiesiogiai sužinoti, ar vietos politikai pritars jo prašymui skirti finansinę paramą. Lenktynininkas dėkoja tarybai, kad šiam klausimui pritarė, ir žada visomis išgalėmis pateisinti tauragiškių lūkesčius bei toliau garsinti ne tik Lietuvą, bet ir Tauragę. O štai opozicijos klausimas sportininką nustebino.

– Aš dabar sportuoju ir mano pozicija tokia – man politika neįdomu. Nesupratau, iš kur jis (V.Karbauskis, – red.) tą klausimą gavo. Niekada nebuvo diskutuota ta tema. Niekas manęs nekalbino, nesiūlė. Nesuprantu, čia gal provokacija kokia. Į politiką tikrai nesiruošiu eiti, turiu savo tikslų ir planų. Man dar tik 22-eji metai ir politika šiuo metu manęs nedomina. Nesu jokios partijos narys ir nesiruošiu būti, – užtikrino R.Baciuška.

Sportininkas atskleidė, kad artimiausi jo tikslai ir darbai – itin aktyvios treniruotės.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą