Rokas Baciuška – per žingsnelį nuo istorinio pasiekimo

Dalintis:

Rokas Baciuška ir vėl parodė savo greitį. Priešpaskutiniajame Andalūzijos ralio greičio ruože tauragiškis nugalėjo ir sutvirtino savo šansus laimėti Pasaulio čempionatą.

Šeštadienį jis beveik minute aplenkė ispaną Pau Navarro, bet svarbiausia, jo konkurentai kovoje dėl Pasaulio čempiono titulo šiandien ir vėl turėjo problemų. Lenkas M.Goczal vertėsi ir baigė savo pasirodymą, o amerikietis A.Jones turi techninių bėdų ir nuo Roko atsiliko beveik dvi valandas.

„Organizatoriai šiandien ir vėl nustebino. Pasistengė jie, kad ralis nebūtų lengvas. Nors sakė, kad šiandien bus lengviau, tačiau taip tikrai nebuvo. Buvo kelios vietos, kur ir mūsų lenktynės labai lengvai galėjo baigtis – labai daug pavojingų ruožų. O dar ir lietaus gavome, tai buvo tikrai nelengva,“ – po finišo sakė R.Baciuška.

Rokas Baciuška Andalūzijos ralyje

Po šio greičio ruožo Rokas penkiais taškais lenkia amerikietį ir penkiais lenką. Tačiau lenkas jau baigė savo ralį, o amerikietis nuo Roko atsilieka beveik tris valandas. Šiandien – paskutinysis ne tik Andalūzijos ralio, bet ir viso Pasaulio čempionato greičio ruožas. Dalyvių laukia vos šimtas kilometrų.

Tauragiškis nuo istorinio Lietuvai Pasaulio čempiono titulo yra per mažą žingsnelį.

„Rytoj važiuosiu ne daugiau kaip 50 procentų savo galimybių. Nebėra prasmės skubėti, bendras rezultatas irgi nebeturi didelės reikšmės. Tereikia finišuoti ir viskas bus gerai. Svarbu, kad atlaikytų technika,“ – šeštadienį sakė Rokas Baciuška.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą