fbpx

Rokas Baciuška pretenduoja į medalį

Dalintis:

Priešpaskutiniame šiųmečio Dakaro ruože tauragiškis Rokas Baciuška dar kartelį įrodė, kad neketina nusileisti senbuviams ir vėl finišavo tarp geriausiųjų. Iki prizinės trečiosios vietos Rokui trūksta kelių minučių. Preliminariais duomenimis, Rokas šiandien finišavo trečias.

Dakaro organizatoriai dar prieš startą perspėjo dalyvius apie ypač sunkius priešpaskutinius 346 kilometrus greičio ruožo. Šiandien dalyvių laukė ne tik smėlio audra, akmenys, kopos, bet ir ypač klampus smėlis. Pirmasis lietuvių šį rytą startavęs Arūnas Gelažninkas pasidalijo, kad dėl gausaus lietaus rytojaus paskutinysis etapas gali būti atšauktas.

Finiše Rokas pasakojo, kad greičio ruožas buvo itin sudėtingas. Sportininkas teigė, kad trasoje buvo didelių trečiojo lygio kopų ir labai minkšto smėlio mažesnių kopų.

„Mes finiše. Finišavome ir viskas yra gerai“, – sakė Rokas.

Tauragiškis apgailestavo, kad pirmoji starto pozicija jam nebuvo sėkminga. Iškart po Roko startavo sunkvežimiai, kurie vėliau trasoje jį lenkė ir kėlė daug dulkių. Arši kova prasidėjo ir su artimiausiu varžovu iš Lenkijos. Pasak R.Baciuškos, kylant į kopą lenkas trinktelėjo lietuvio motobagiui į galą taip stabdydamas Roko tempą.

Paskutinis greičio ruožas ir Dakaro finišas laukia jau rytoj.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą