Rytoj Tauragės centre bus ribojamas eismas: ruošiamasi Mindauginėms

Dalintis:

Vyriausybei nusprendus palengvinti reikalavimus trumpos trukmės nekomerciniams renginiams, vykstantiems viešose erdvėse, paskelbta ir apie Mindauginių renginius. Tauragėje numatyta pirmoji didelė mugė po daugiau nei pusmetį užsitęsusio karantino.

Kaip skelbia Vyriausybė, artėjant liepos 6 dienai, nuspręsta leisti žmonėms dalyvauti valstybės švenčių ir atmintinų dienų renginiuose, netaikant galimybių paso ir registracijos reikalavimų.

Tauragės rajono savivaldybė suskubo pranešti apie tai, kad mieste liepos 6-ąją nuo 12 iki 22 val. numatyti renginiai, dėl kurių planuojamas transporto priemonių eismo ribojimas. Respublikos gatvėje, Bažnyčių gatvėje nuo sankryžos su Vytauto gatve iki Vasario 16-osios gatvės. Taip pat į Bažnyčių gatvę nebus galima įvažiuoti iš Prezidento gatvės (pro „SEB banką“). Savivaldybė savo išplatintame pranešime ragina nestatyti ir nepalikti automobilių minėtose gatvėse.

Jau rytoj minėsime Valstybės dieną, kurios metu numatyti įvairūs renginiai. Skelbiama, kad Tauragė pasipuoš tautiška atributika, gatvėse skambės muzika. Pagaliau po daugiau nei pusmetį trukusio karantino Bažnyčių gatvėje išsirikiuos amatininkai – vyks tautodailės dirbinių mugė, bus įvairių prekių iš visos Lietuvos.

Pranešama, kad nuo 12 val. Pilies aikštėje vyks vaikams skirtos nemokamos pramogos, o nuo 18 val. prasidės Tauragės meno mokyklos solistų koncertas. Kiek vėliau, nuo 20 val., sceną užims Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestras.

Tradiciškai lygiai 21 val. visoje Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse vienu metu suskambės „Tautiška giesmė“.

Kaip skelbia Tauragės rajono savivaldybė, 21.10 val., iš karto po himno giedojimo susirinkusius Pilies aikštėje džiugins grupės „Lietuvaičiai“ koncertas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą