fbpx

Rytojaus, rugpjūčio 24-osios, „Tauragės kurjeryje“: naktinės šernų puotos keliasi į miestą

Dalintis:

 

„Tauragės kurjerį“ pasiekė tauragiškių pranešimai, kad rytais jie pastebi išraustas pievas J.Tumo-Vaižganto gatvės pabaigoje prie daugiabučių, šunų vedžiojimo aikštelėje, nes kažkas paliko neuždarytus vartelius, ir net Pamiškių gatvės namo kieme. Žmonės pagalbos kreipėsi į medžiotojus. Kodėl taip nutiko ir ar medžiotojai galės kuo nors padėti, skaitykite laikraščio vedamajame.

Turbūt pamenate „Tauragės kurjeryje“ aprašytą istoriją, kai Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento specialistai Dainavos gatvėje, daugiabučio bute, aptiko 12 suaugusių šunų ir 15 jauniklių. Daliai jų buvo pažeistos balso stygos. Kokį sprendimą priėmė Tauragės apylinkės prokuratūra?

Savaitgalį Tauragėje mirė du koronavirusu sirgę 70–90 metų amžiaus žmonės. Pildosi ligoninėje vėl atidarytas kovidinis skyrius. Kiek pacientų, sergančių COVID-19, gydoma Tauragės ligoninėje ir ar juda skiepijimo tempai, domėjosi redaktorė Violeta Karaliūnaitė.

Straipsnyje „Atsisakai testuotis? Dirbk iš namų“ – apie situaciją strateginėse Tauragės rajono savivaldybės kontroliuojamose įmonėse. Šių įmonių vadovai apie galimybę kompensuoti darbuotojams testus bent jau kol kas nesvarsto. O kas laukia tų darbuotojų, kurie neturės galimybių paso?

Įsibėgėja sulčių spaudimo sezonas. Rytojaus numeryje skaitykite apie obuolių derlių ir sulčių spaudimo verslą. Pokalbis su 40 metų Tauragėje veikiančios sulčių spaudyklos šeimininku Artūru Šimkumi. Taip pat sužinosite, kaip sekasi tarptautinio koncerno „Klasmann-Deilmann“ Laukėsos padaliniui ir kodėl įmonei sunkiai sekasi rasti darbuotojų.
Kęstučio batalionas šventė 29-ąjį gimtadienį, o sostinėje vykusiuose renginiuose savanoriams, laisvės gynėjams iš Tauragės po 30 metų įteiktos padėkos ir atminimo ženkleliai už tai, kad 1991 metais davė kario savanorio priesaiką ir narsiai gynė Lietuvos priklausomybę.

Antradienio numeryje skaitykite, kodėl Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai ir ugniagesiai-gelbėtojai lanko rajono gyventojų namus. Ar tauragiškiai pritaria nelegalių migrantų apgyvendinimui mūsų rajone? Kurių Garbės piliečių pavardės papildys Tauragės šimtmečio sienelę? Ir dar daug kitų naujienų jau rytoj.

Gražios savaitės.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą