fbpx

„Šaltinio“ progimnazijoje fiksuotas koronaviruso atvejis

Dalintis:

Pirmadienį į „Šaltinio“ progimnaziją sugrįžę vyresnieji vienos klasės mokiniai savaitės pabaigoje privalėjo izoliuotis. Vienam mokiniui nustatytas koronavirusas. Pasak progimnazijos direktorės Jūratės Lazdauskienės, tėvai vaiką į mokyklą išleido jau žinodami, kad šeimos nariai jaučia koronaviruso simptomus ir laukia koronaviruso tyrimo atsakymų.

Atlikus PGR testą mobiliajame punkte ir laukiant atsakymo, būtina izoliuotis. Viena tauragiškių šeima pirmadienį į progimnaziją išleidusi vaiką nepaisė šių reikalavimų. Pasak Jūratės Lazdauskienės, vaikas, kuriam dabar taip pat patvirtintas koronavirusas, jautė ligai būdingus simptomus.

– Aš neturiu žodžių, kaip apibūdinti tokį neatsakingumą. Vaikai pasiilgę mokyklos, skambindavo ir rašydavo savo klasiokams, likusiems namuose, ir kvietė juos grįžti. Džiaugėsi, kad čia smagu, laukė pamokų baseine, o dabar iš niekur nieko 14 vaikų turi izoliuotis. Noriu pasakyti visiems tauragiškiams, kad nekaltintų mokyklų. Kaltinti reikia neatsakingus tėvus. Baisu, – pasipiktino neslėpė progimnazijos direktorė.

Mokyklos vadovės teigimu, su klase dirbę pedagogai izoliuotis neturėjo, mokytojai turi imunitetą koronavirusui po COVID-19 skiepo.

Daugiau informacijos apie situaciją – antradienio „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Dalintis:

Palikite komentarą