SAM praneša – dezinfekcinis skystis netrukus pasieks parduotuves

Dalintis:

Prekybos vietas jau pasiekė ar artimiausiu metu pasieks beveik 300 tūkst. litrų dezinfekcinio skysčio. Šis kiekis į rinką patiektas per penkias dienas, t.y. nuo kovo 19 d. iki kovo 23 d. Tokius duomenis Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) pateikė dezinfekcinio skysčio gamintojai.

Anksčiau jie buvo informavę, kad kovo 14–17 dienomis į rinką buvo pateikta 225 tonos dezinfekcinio skysčio. Tai reiškia, kad gamybos tempai nelėtėja, o leidimus skystį gaminti turintis verslas ir toliau siekia užtikrinti, kad ir gyventojų, ir valstybės poreikis būtų patenkintas.

Šįkart duomenis apie pagamintą dezinfekcinį skystį pateikė 16 šalies įmonių: UAB „Eko pirk“, UAB „Ruvera“, UAB „Retrorega“, UAB „Lesta“, UAB „Danushis Chemicals“, UAB „Cosmoway“, UAB inovacinė firma MKDS, AB „Vilniaus degtinė“, UAB firma „Koslita“, UAB „Aconitum“, UAB „Kurana“, UAB „Ukmergės vaistinė“, UAB „Bio Circle Balticum“, UAB „Profline“, UAB „Boker“, G.Skiparienės įmonė.

Praėjusį kartą tokių įmonių buvo 11. Leidimus gaminti dezinfekcinį skystį turi 36 šalies įmonės, tad artimiausiu metu rinkai bus patiekta daugiau šios produkcijos.

Visas Lietuvos gamintojų gaminamas dezinfekcinis skystis yra gaminamas pagal SAM pateiktą ir Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą cheminę formulę, tad atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą