Šauktiniai nebus išleidžiami namo

Dalintis:

Šiandien savo feisbuko paskyroje Kęstučio batalionas pasidalino pranešimu, kuriame teigiama, kad dėl koronaviruso grėsmės šauktiniai nebus savaitgaliui išleisti namo.

Pranešimą savo feisbuko paskyroje pirmiausiai paskelbė Lietuvos kariuomenės vadas Generolas leitenantas Valdemaras Rupšys. Pranešime skelbiama, kad pirmiausia buvo sustabdytas karių judėjimas į užsienį, galiausiai ir apribotas privalomosios karo tarnybos karių išleidimas savaitgaliui į namus. Tokiu būdu siekiama sumažinti riziką įnešti koronaviruso užkratą į karines teritorijas ir kareivines.

V.Rupšys teigia, kad karių išvykimas ir parvykimas, esant ektremaliai situacijai ir plintant pavojingam užkratui, kelia riziką tarnybos draugams. Karuomenės vadas rekomenduoja ryšį su artimaisiais palaikyti telefonu ar internetu.

„Lietuvos kariuomenės karininkų, puskarininkių ir darbuotojų prašau elgtis atsakingai ir laikytis nurodymų, kuriuos parengėme kartu su Karo medicinos tarnyba. Kiekvienas esame atsakingas už tarnybos draugus, todėl vertinkite savo veiksmus bei savijautą, saugokite kolektyvą ir save, kad išlaikytume tinkamą kovinę parengtį“, – rašoma generolo leitenanto pranešime.

Šiuo metu Lietuvoje užfiksuoti jau 7 susirgimai koronavirusu atvejai – šiandien patvirtintas antras susirgimas Klaipėdoje. Apie tai paskelbė Klaipėdos meras savo feisbuko paskyroje. Kol kas skelbiama, kad susirgusysis – kretingiškis, iš sostinės parvykęs autobusu. Jaunuolis yra studentas, grįžęs į tėvynę iš Danijos.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą