Savaitgalį prie vairo nevengė sėsti išgėrę

Dalintis:

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams šeštadienį įkliuvo du neblaivūs vairuotojai. Vienas nulėkė į griovį.

Šeštadienį paryčiais, 3 val., pareigūnai patikrinimui sustabdė 60-metį vairuotoją. Patikrinimo metu Pagėgių savivaldybėje esančiame Būbliškės kaime sustabdytas vyras į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė 1,14 prom. Supratęs, kad gresia atsakomybė, vairuotojas bandė išsisukti, policijos pareigūnui pasiūlydamas 100 eurų kyšį. Dabar vairuotojui gresia ne tik administracinė atsakomybė už vairavimą išgėrus, bet ir baudžiamoji atsakomybė už bandymą papirkti pareigūną. Už tai gresianti maksimali bausmė – laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Tą patį šeštadienį, apie 11.40 val., kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė Mažonų kaimo ribose kelio griovyje atsidūrė „Volvo V50“ markės automobilis. Nustatyta, kad apsivertusį automobilį vairavo 22-ejų vyras. Patikrinimo metu jis į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė 1,92 prom. Dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršijo 1,51 prom., pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jaunam vairuotojui gresia teisės vairuoti netekimas, bauda. Teismas gali nuspręsti ir konfiskuoti transporto priemonę.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą