Savaitgalį smagiai laiką praleisti kviečia kaimai

Dalintis:

Šį savaitgalį renginių organizatoriai suplanavo įvairių veiklų. Kviečia kaimų, poezijos ir net aitvarų šventės.

Jau prasidėjo Skaudvilėje X-oji respublikinė poezijos ir muzikos šventė. Šiemet tradicinė šventė „Žodžio artumas“ skirta Vytauto Mačernio metams. Skelbiama, kad bardai susirinko iš įvairių šalies kampelių.

Jau rytoj 11 val. vaikus, šeimas ir kitus linksmai nusiteikusius kviečia Aitvarų šventė. Tradiciškai vasaros estradoje bus galima džiaugtis dangaus puošmenomis ir smagiai praleisti laiką.

Kaimo šventė numatyta Trepuose. Jau 8 val. numatyta šventės „Šakomis į dangų, šaknimis į žemę“ pradžia, kai vyks žvejų varžybos. 13 val. rinksis kaimo sportiškiausi į krepšinio varžybas 3×3. Vakaro kulminacija numatyta 18 val. – atvyksta Ona Kolobovaitė ir Egidijus Bavikinas, taip pat bus meno mėgėjų pasirodymai.

Tauragiškiai irgi turės ką veikti – rytoj Pilies aikštėje prasidės mugė „Sukurta Lietuvoje“. Bus galima įsigyti įvairių gaminių, o mažųjų lauks atrakcionai.

Sekmadienį didžiulė tradicinė šventė bus Batakiuose. Ten prasidės kasmetiniai šv. Onos atlaidai ir kraštiečių šventė. Skelbiama, kad 11 val. žiūrovų dėmesio lauks Justinos Šemeklienės paveikslų paroda „Žiedų alėja“. Vidurdienį bažnyčioje numatyti atlaidai bei garsios atlikėjos Meidės Šlamaitės, laimėjusios projekte „Lietuvos balsas“, sveikinimas. Po to numatyta koncertinė programa, kurioje susirinkusieji išgirs „Nemkaščių vyrus“, Skaudvilės chorą, Gabiją Aleknavičiūtę. Vakare, 19.30 val., ant scenos pasirodys Donata Gutauskienė-Laisva.

Nuo 14 val. tradicijomis besidominčių tauragiškių ir miesto svečių lauks Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centras. Laukia nematyti dalykai – ką pernai pasėjo, tą šiemet teks pjauti, tad vyks rugiapjūtės šventė „Oi, tu, rugeli, brangus rugeli“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą