Savaitgalį: švenčia šeimos

Dalintis:

Nors Šeimos diena oficialiai minima gegužės 15-ąją, renginių organizatoriai linksmintis ir kartu praleisti laiką kviečia jau šį savaitgalį.

Šeimų švenčių maratonas startuos šįvakar 18 val. Pagramančio kultūros namuose. Ten suplanuota šeimos nuotraukų paroda, vaikų piešinių paroda tema „Aš ir mano šeima“. Šventę vainikuos Pagramančio šeimų koncertas „Tai bent šeimynėlė“.

Tokiu pat metu į šventę rinksis ir Lomių šeimos – kultūros namuose bus pristatyta mokytojos Rimos Lebrikienės tapybos darbų paroda. Vėliau suplanuotas saviveiklininkų koncertas.

Nuo 12 val. šventė šeimoms prasidės Tauruose. Svečiuosis ir savo statytą spektaklį rodys Skaudvilės kultūros namų mėgėjų teatras „Atodanga“.

Grandiozinė šventė šeimoms suplanuota ir Tauragėje, Pilies aikštėje – 13 val. vyks šeimadienis „Šeimos juda“. Organizatoriai skelbia, kad mažiausieji galės dalyvauti ropojimo varžybose, vyresni – bėgimo. Taip pat bus estafetės ir ratuotiems – į šventę atvykusiems su dviratukais, paspirtukais ar mašinėlėmis. Kiek didesnius džiugins animatoriai, bus galima išbandyti virtualios realybės žaidimus, batutus. Vyks ir pirmosios pagalbos pamokėlės.

15 val. prasidės X-oji kariuomenės orkestrų šventė. Susirikusieji išgirs skambius ir didingus pučiamųjų garsus. Renginio organizatoriai praneša, kad kiekvienas orkestras pasirodys su išskirtine savo muzikine programa, demonstruos žygiuotes. Ar žinojote, kad pirmasis nepriklausomos Lietuvos kariuomenės orkestro koncertas 1919 metais įvyko būtent Tauragėje? Atvykite ir išgirskite!

Koncertinės programos tęsis ir sekmadienį. 11 val. Mažonų kultūros namuose suplanuotas koncertas mamytėms ir tėveliams. Po muzikinės programos visi bus laukiami lauke – ten vyks piknikas bei fotosesija.

Žygaičiai sekmadienį kviečia leisti aktyviai – 12 val. prasidės orientacinis žygis „Aktyvus jaunimas – gyvybinga bendruomenė“.

Vakare, 18 val., Tauragės kultūros rūmuose mažieji kviečiami žiūrėti filmo vaikams „Petsi iš Argo“. Bilieto kaina 5 Eur.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą