fbpx

Savaitgalį švęsti kviečia Batakiai

Dalintis:

Nors šv. Onos diena paprastai minima liepos 26-ąją, batakiškiai nusprendė tradicinius atlaidus organizuoti savaitgalį. Linksmybės ir varžytuvės vyks dvi dienas.

Šį vakarą jaukiam pasibuvimui kviečia skaudviliškiai. 16 val. prasidės respublikinė poezijos ir muzikos šventė „Žodžio artumas“. Šiemet šis renginys skirtas Ievos Simonaitytės metams paminėti. Žiūrovams pasirodys poetai ir bardai iš visos Lietuvos. Jaukiame Skaudvilės kultūros namų pušynėlyje liesis žodžiai ir muzika.

Jau tapo tradicija, kad kasmet visi traukia į Batakius, kur vyksta Oninių atlaidai. Šiemet šventė „Ona ir vėl kviečia į Batakius“ prasidės šeštadienį ir tęsis iki pat sekmadienio popietės. Rytoj iš pat ankstyvo ryto kils žvejai – 7 val. prasidės jų varžytuvės. 10 val. planuojamas dviratininkų žygis, o 12 val. – estafetės. Muzikinė programa startuos 18 val. – išgirsime kapelą „Dobilas“, o 19 val. ant scenos lips grupė „Pop du“. Iškart po jų susirinkusieji išgirs R.Šilinską grojantį skrabalais.

Šventinį sekmadienį Batakiuose šurmuliuos mugė nuo pat 10 val. Kiek vėliau, 11 val. vyks J.Šemeklienės paveikslų parodos atidarymas. Vidurdienį bažnyčioje vyks šv.Onos atlaidai, po kurių Batakių kultūros namuose susirinkusiems žiūrovams koncertuos mamų ir dukrų kvartetas iš Šakių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą