Savaitgalio fiesta prasidėjo žvejų varžybomis

Dalintis:

Jau prieš septynias ryto Gaurėje būriavosi žvejai mėgėjai. Gaurės bendruomenės šventė prasidėjo žvejų varžytuvėmis.

Penkiolika žūklės entuziastų iš Tauragės, kaimyninio Jurbarko ir net Šiaulių atskubėjo gaudyti žuvies. Varžybų organizatoriai džiaugiasi, jog šiais metais susirinko tiek daug entuziastų.

– Prieš du metus turėjome dvylika dalyvių, pernai – devynis, o šiais metais turime ne tik keturiolika vyrų, bet ir vieną damą. Netoli Gaurės gyvenanti Sandra varžosi ir su svetimais, ir su dviem savo šeimos vyrais, – sakė žvejų varžybas organizuojantis Jonas Trakšelis.

Žvejams leista naudoti dvi plūdines meškeres ir savo pasirinktą masalą. Nuo septynių ryto iki vienuoliktos dalyviai turi sugauti laimikį.

– Apdovanosime visus. Ir jauniausią, ir vyriausią. Specialūs prizai laukia daugiausia žuvies priviliojusiam ir didžiausią žuvį sugavusiam dalyviui, – sakė ponas Jonas.

Jauniausias varžybų dalyvis – automobilių sporto entuziasto Vaidoto Mockaus sūnus Gustas. Jam – dešimt. Vyriausiam žvejui Vaclovui Kulpavičiui – 73 metai.

Gaurės bendruomenės pirmininkas Kęstutis Balašaitis šventę organizuoja pirmus metus. Nors pats bendruomenės pirmininkas gyvena Skaudvilėje, į Gaurę atvažiuoja kasdien.

– Čia labai aktyvi bendruomenė, puikūs verslininkai. Jie noriai prisideda prie mūsų renginių. Čia mano gimtinė, šeimos ūkis. Kai turi tokią komandą – gera dirbti. Kviečiu visus šį vakarą į vakarinę dalį. Maitinsime svečius kugeliu ir vaišėmis, kurias užaugino Gaurės žemė, – svečius į miestelį kviečia bendruomenės pirmininkas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą