Savaitgalis su rudens kermošiumi, muzikos ritmais ir krepšinio varžybomis

Dalintis:

Jau šiandien renginių organizatoriai kviečia pradėti savaitgalį. Suplanuotas renginių tvarkaraštis palankus visiems: ir mėgstantiems muziką, ir spektaklius, ir šokius, ir net krepšinį.

Visai netrukus, 14 val., Kęsčiuose bendruomenė skuba rodyti savo rudenines gėrybes. Rudeninio kermošiaus metu susirinkusieji stebės spektaklį „Sūnus studentas“, vyks rudens gėrybių konkursas. Smagiausia tai, kad bus galima ne tik pasigrožėti, bet ir paragauti – bus išvirta gardi moliūgų sriuba.

19 val. Tauragės kultūros centras kviečia minėti Tarptautinę muzikos dieną. Be abejo, tokios progos minėjimas numatytas su daugybe skambių garsų. Renginyje „Pasidalinkim muzika“ vyks apdovanojimai „Metų akimirka“, kur koncertuos Lengvosios muzikos orkestras ir solistė Austėja Naugžemytė. Po smagių apdovanojimų sceną užims sekmadieninio vario dūdų orkestras „Elektrobrass“.

Šeštadienį Mažonų kultūros ir bendruomenės namuose suplanuotas skaitymo iššūkį per vasarą įveikusių vaikų renginys. Visi iššūkį įveikę mažieji mažoniškiai kviečiami kartu pabūti, pasidžiaugti įveiktomis užduotimis skaitant knygas. Taip pat į susitikimą atvyks ir vaikų rašytojas Paulius Juodišius. Susitikimas prasidės 12 val.

Rudeniui įsibėgėjant pradedamas kultūrininkų sezonas. Tad sekmadienį savo kūrybinį sezoną oficialiai startuos Taurų kultūros namai – 15 val. numatytas smagus susibūrimas, kurio metu vyks moterų linijinių šokių programa. Žiūrovai išvys ir Taurų kultūros namų teatro spektaklį „Knarkia paliepus“.

Svarbu paminėti, kad ir sportininkai neliks nuskriausti. Šįvakar startuoja tradicinis Vytauto Bučnio atminimo taurės krepšinio turnyras. Žaidėjai „Bastilijos“ sporto komplekso aikštelėje rikiuosis jau 18 val. Planuojama, kad varžybos šiai taurei laimėti vyks ir šeštadienį!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą