Saviizoliacijos nesilaikantiems vyrams gresia juokingai mažos baudos

Dalintis:

Tauragės policijos komisariatas praneša, kad nuo šiol į saviizoliacijos nesilaikančių asmenų veiksmus reaguos griežčiau. Karantino taisykles pažeidusiems trims jauniems vyrams surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai ir svarstoma skirti pinigines baudas. Tačiau jų dydis juokingas – gali siekti daugiausiai 140 Eur.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad trys – 21-erių, 27-erių ir 29-erių metų vyrai, nors kovo 20 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pareigūnų ir buvo perspėti, kad nesilaikant saviizoliacijos taisyklių jiems gresia atsakomybė, į perspėjimus nekreipė jokio dėmesio. Policijai dar kartą pranešta apie įžūlius šių jaunuolių veiksmus – kovo 21 d. Pagėgių sav., Vydutaičių k., jie konfliktavo, vartojo alkoholinius gėrimus su vietiniais gyventojais. Todėl buvo buvo priimtas griežtas sprendimas. Visiems vyrams surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinio nusižengimo kodekso 506 straipsnio 4 dalį. Jiems gresia bauda nuo 90 iki 140 eurų.

Policija primena laikytis taisyklių ir likti namuose. Policijos pareigūnai netoleruos taisyklių nesilaikymo ir imsis griežtesnių veiksmų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą