fbpx

Savivaldybė planuoja skolintis daugiau nei 1 mln. Eur

Dalintis:

Šiandien nuotoliniu būdu vykstančiame komitetų posėdyje Tauragės rajono taryba svarstė sprendimo projektą dėl galimybės skolintis 1 mln. 187 tūkst. eurų. Šie pinigai būtų skirti suplanuotiems investiciniams projektams finansuoti.

Apie planus imti didžiulę paskolą bendrame komitetų posėdyje pranešė Finansų skyriaus vedėjas Ignas Kymantas. Jis tvirtino, kad metinis savivaldybės skolinimosi limitas yra 535 tūkst. eurų, tačiau per karantiną jaučiant jo finansines pasekmes skolinimosi limitas padidintas. Tauragės rajono savivaldybės skolinimosi limitas – 1 mln. 187 tūkst. eurų. Tiek ir ketinama skolintis.

Tarybos narys Vaclovas Karbauskis pasiteiravo, kam būtent būtų skirti paskolos pinigai, ir priminė, kad 2020-ųjų biudžetas buvo patvirtintas be skolos.

„Patikslinimas bus liepos mėnesį ir jame nurodysime konkrečias išlaidas kiekvienam projektui, kai įvyks konkursai. Metų pradžioje neplanavome skolos, bet situacija smarkiai pasikeitė nuo metų pradžios. <…> Skolinomės nuo kitų projektų pinigus COVID-19 situacijai suvaldyti, o dabar juos reikės grąžinti“, – kalbėjo Finansų skyriaus vedėjas, patikslindamas, kad lėšos reikalingos tiems investiciniams projektams, kuriems taryba jau yra pritarusi.

Už šį sprendimo projektą taryba balsuos gegužės 27-ąją vyksiančiame posėdyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą