fbpx

Savivaldybė skelbs koncentruotą informaciją viename portale

Dalintis:

Šiandien startavo naujas Tauragės rajono savivaldybės informacinis portalas, kuriame rajono gyventojai (ir ne tik) galės rasti visą svarbiausią informaciją apie koronavirusą.

Portale koronavirusas.taurage.lt galima rasti dažniausiai kylančius klausimus. Pateikiami visi svarbiausi kontaktai – nuo karštosios linijos 1808, iki rajone dirbančių specialistų, koordinuojančių prevencinius veiksmus. Pateikiamas telefono numeris asmens, kuris rūpinasi apgyvendinimu, jei nėra galimybių saviizoliacijai namuose, savanorių veiklos koordinatorės kontaktai. Paskirti specialistai ir izoliuotų asmenų maitinimo klausimams spręsti, padedantys išspręsti gyventojų pervežimo klausimus bei pasirūpinantys patalpų dezinfekcija.

Taip pat teikiama ir naujausia informacija apie iš Tauragės rajono su greitąja medicinos pagalba išvežtus asmenis tyrimams dėl koronaviruso grėsmės.

– Savivaldybė nusprendė, kad tokio puslapio reikia. Matom, kad gyventojams kyla daug klausimų. Manome, kad vienoje vietoje operatyviai gyventojams pavyks rasti reikalingus kontaktus ir naujienas, – tvirtino mero patarėjas Kasparas Bertašius.

Savivaldybės atstovas atskleidė, kad nauja svetainė paruošta per tris dienas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą