Savivaldybės administracijos direktorė išvyko į Ameriką

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė trečiadienį išvyko į 12 dienų komandiruotę Jungtinėse Amerikos Valstijose. Direktorės kelionė rajono biudžetui kainuos 732 eurus.

Pasak savivaldybės komunikacijos specialisto Tomo Marcinkevičiaus, Gintarės Rakauskienės tarptautinės ir vietinių kelionių JAV išlaidas, apgyvendinimą ir vizos išlaidas visiškai padengs „Open World“ programos organizatoriai. Skelbiama, kad „Open world“ yra dešimties dienų programa, kurią administruoja JAV Kongreso tarptautinės lyderystės biuras. Programa skirta Eurazijos kylantiems lyderiams. Per dešimt dienų jie bendraus su kolegomis iš JAV.

„Dalyvauti programoje atrinkti penki finalistai iš Lietuvos. Į komandiruotę Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė vyksta drauge su Utenos, Druskininkų, Palangos ir Akmenės atstovais“, – informavo T.Marcinkevičius.

Gintarė Rakauskienė JAV lankosi. Nuotrauka iš Tauragės rajono savivaldybės Facebook paskyros

Gintarė Rakauskienė JAV lankysis pirmą kartą. Jos komandiruotė prasidėjo sausio 24 dieną ir tęsis iki vasario 4-osios.

Paklaustas, kokios naudos tolima komandiruotė atneš rajonui, T.Marcinkevičius informavo, kad komandiruotė susijusi su klimato kaitos iššūkiais.

Gintarė Rakauskienė JAV lankosi. Nuotrauka iš Tauragės rajono savivaldybės Facebook paskyros

„Open World“ programos dalyviai dalinsis idėjomis bei susipažins su gerąja JAV praktika siekiant suvaldyti klimato kaitą, pastangomis plėtoti ir gerinti švarių, atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą. Komandiruotės metu dalyviai turės progą užmegzti ryšius su Amerikos organizacijomis, o gautas žinias panaudoti ateities projektams. Taip pat atsiranda galimybė kreiptis dėl dotacijos „Open World“ programos įkvėptiems projektams įgyvendinti. Programos dalyviai vėliau kviečiami dalyvauti JAV Vyriausybės mainų programos ir „Open World“ alumnams skirtuose renginiuose“, – informavo T.Marcinkevičius.

Savivaldybės administracijos direktorei savivaldybė už dienas, praleistas Amerikoje, mokės 732 eurų dienpinigių.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

5 komentarai

  1. (ne)žiniukas on

    turistinė kelionė už sorų pinigus…Ir taip aišku,kad klimatas nuolat kinta ir ne žmonijos valioj jį suvaldyti.Vien vulkanų dažni išsiveržimai labiau įtakoja klimatą,nei žmonijos veikla.

  2. manau naudinga išvyka on

    manau perteiks Amerikai Tauragės valdžios institucijų gerąją Stalinistinę, komunistinę, bolševikinę praktiką organizuotai susidorojant su neparankiais piliečiais ir tarybos narių įvykdytus savivaldybės dešimčių tūkst. Eu grobimo faktais

  3. Ji ypatinga, tuo tarpu kitiems žmonėms reikia tik vieno dalyko – brandos.

  4. Buti valdzioje reiskia naudotis mokesciu mokietoju pinigais tik reik sukurti pasaka tautai kaip tikslingai jie pavagemi.Tauragiskiai jau vasari pajus oro kokybe tik dalinai nes pilnam gerumui (dabar tik rysiu ir pazinciu isvyka)reiks keliauti keliauti

Palikite komentarą