fbpx

Savivaldybės administracijos direktorius išvyko į Kazachstaną (papildyta)

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis keturias dienas viešės Kazachstane. Jo viešai skelbiamoje dienotvarkėje teigiama, kad jis ten išvyko dalyvauti į tarptautinį forumą.

Tauragėje svečiai iš tolimojo Kazachstano lankėsi dar praėjusią vasarą. Tąkart į Tauragę atvykęs Kazachstano ambasadorius Lietuvoje Viktoras Temirbajevas su kolegomis ne tik pristatė savo šalį, bet ir atskleidė, kokio bendradarbiavimo tikisi.

Susitikimo metu skelbta, kad Almatoje vyks Baltijos šalių ir Kazachstano verslininkų asociacijos bei Kazachstano ambasados Lietuvoje organizuojamas verslo forumas. Užsiminta, jog iš bendradarbiavimo tikisi Kazachstano gamyklų modernizavimo, pažangių technologijų diegimo. Tokiu būdu esą galima būtų kurti bendrą produktą.

„Lietuvos regionų ir Kazachstano ekonominio bendradarbiavimo plėtros“ forume Modestas Petraitis suplanavo dalyvauti nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Penktadienį jo dienotvarkėje jau numatyti darbai Tauragėje.

Trečiadienį „Tauragės kurjeriui“ pateikta informacija, kad į komandiruotę M.Petraitis išvyko kartu su tarybos nariu Sigitu Mičiuliu. Ši kelionė mokesčių mokėtojams atsieis 1600 eurų. Suplanuotų susitikimų metu ketinama Kazachstano verslininkams pristatyti Tauragės rajoną, Tauragės industrinį parką, o ateityje tikimasi rekomendacijų nukreipiant investuotojus į Tauragės regioną.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą