„Šeimadienio“ renginyje bus netikėtas svečias

Dalintis:

Penktadienį visi, turintys augintinį, renkasi prie Tauragės bendruomenių namų – suplanuotas renginys „Duok leteną“. Jo metu netrūks geros nuotaikos, bus fotosesija, o taip pat veiks mobilus veterinaro kabinetas.

Tauragės atvira jaunimo erdvė (TAJE) paskelbė apie penktadienį planuojamą renginį, turintiems augintinius „Duok leteną“.

„Dažnai girdite, kad jūsų augintinis panašus į šeimininką? Auginate egzotinį gyvūną? Džiaugiatės augintinio pasiekimais? Rūpinatės, kad gyvūnas žengtų koja kojon su mada? Parodykite!“ – skelbia organizatoriai.

– Tai yra „Šeimadienio“ renginys, kuris vyks jau tikrai ne pirmą kartą, tačiau šįkart su tema – apie augintinius. Darėme daug projektų su gyvūnų globos organizacijomis, be to spalio 4 yra pasaulinė gyvūnijos diena, – kalbėjo vienas iš organizatorių Laurynas Kryžauskas.

Būsimi dalyviai informuojami, kad renginio dieną ketinama ne tik linksmai pabendrauti, prisistatyti patiems ir pažiūrėti į kitus. Veiks mobilus veterinaro kabinetas, kuriame specialistas apžiūrės augintinį, reikalui esant, bus galima ir pasikonsultuoti. Dar viena smagi dalis – įsiamžinimas smagioje fotosesijoje. Vaikus džiugins batutai.

– Kviečiame smagiai praleisti laiką, atvyks daug svečių, bus edukacijų. Taip pat planuojame diskusiją su gyvūnų globėjais. Mobiliajame veterinaro kabinete bus stengiamasi kiek įmanoma daugiau gyvūnų apžiūrėti, gal spės kažkiek ir suregistruoti, – apie renginį pasakojo pašnekovas.

L.Kryžauskas tvirtino, kad daugelis TAJE kolektyvo narių turi augintinius, kuriuos myli kaip šeimos narius ir juos prižiūri. Juos ypač džiugina infrastruktūros pokyčiai Tauragės mieste, nes jau yra dvi šunų vedžiojimo aikštelės, daugėja šiukšliadėžių jų vedžiojimo vietose.

– Su visu tuo kartu į gerąją pusę kinta ir visų tauragiškių kultūra, – įsitikinęs TAJE vadovas L.Kryžauskas, užsimindamas, kad dalyviai sulauks ir dar vienos viešnios – Seimo narės Ievos Pakarklytės.

Organizatoriai prašo į penktadienį, 17 val. prasidėsiantį renginį atsivesti augintinius su pavadėliu, būtina turėti higienos maišelius.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą