Seimo rinkimų II turas baigtas, skaičiuojami balsai

Dalintis:

Spalio 25-ąją, 20 val., uždarytos rinkiminių apylinkių durys ir pradėti skaičiuoti rinkėjų balsai. Tauragės rinkimų apygardos rinkimų komisijos pirmininkės Gintarės Rakauskienės teigimu, rinkimai buvo sklandūs.

Seimo rinkimų II ture dėl Seimo nario mandato varžėsi socialdemokratas Darius Petrošius ir Liberalų sąjūdžio iškeltas kandidatas Romualdas Vaitkus.

Tauragės rinkimų apygardoje drauge su iš anksto balsavusiaisiais savo valią išreiškė 38,97 proc. rinkėjų. Tai mažiau nei I-ajame ture, kurio metu prie balsadėžių atėjo 43 proc. balso teisę turinčių rinkėjų.

– Diena buvo rami, tačiau rinkėjų mažai. Šios dienos rezultatas – apie 27 proc. Dėl pažeidimų ir pradėtų tyrimų plačiau pakomentuoti galėtų policijos pareigūnai. Mes gavome tik kelis skundus, kurie daugiausia susiję su rinkimų agitacija, kai tai daryti buvo draudžiama, – rinkimų dienos pabaigoje kalbėjo Gintarė Rakauskienė.

Lietuvos policijos departamentas visą rinkimų dieną skelbė informaciją apie galimus rinkimų pažeidimus. Pranešama, kad nuo spalio 19 d. 17 val. iki spalio 25 d. 19 val. policija gavo 66 pranešimus, susijusius su rinkimais. Per šį laikotarpį pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai, kurių vienas pradėtas Tauragės apskrityje dėl trukdymo pasinaudoti rinkimų teise. Taip pat patikslinama, kad šiandien iš viso Lietuvoje gauti 31 pranešimas (6 Tauragės apskrityje), o ikiteisminių tyrimų nėra pradėta.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą