fbpx

Šeimos šventės – be senjorų?

Dalintis:

Karantino sąlygos pamažu švelninamos, numatytas leidimas vykti nedideliems renginiams bei šventėms. Tačiau išplatintose rekomendacijose raginama apsiriboti tik keliais svarbiausiais šventės dalyviais. O vyresniems nei 60 metų siūloma apskritai nedalyvauti.

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad siekiant užkirsti kelią koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimui, rekomenduojama asmenines šventes, tokias kaip krikštynos, vestuvės, jubiliejai, nukelti vėlesniam laikui. Jei nėra galimybės, šventės organizatoriai ir svečiai turi laikytis pateiktų rekomendacijų.

Visų pirma, organizatoriai turėtų užtikrinti, jog šventėje būtų ribojamas dalyvių skaičius – dalyvautų tik artimiausi svečiai.

Taip pat šventėje neturėtų dalyvauti žmonės, kuriems šventės dieną privaloma izoliacija. Be to, nerekomenduojama dalyvauti ir svečiams, kurie priklauso rizikos grupėms – yra vyresni nei 60 m. amžiaus ir (arba) serga lėtinėmis ligomis. Šventėje negali dalyvauti žmonės, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Pabrėžiama, kad šventės dalyviai turi laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, išlaikyti saugų atstumą vienas nuo kito. Taip pat laikytis rankų higienos – jas plauti su šiltu vandeniu ir muilu, jei nėra galimybės, naudoti dezinfekavimo priemones.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą