Sekmadienį neblaivus vairuotojas atsidūrė griovyje

Dalintis:

Vakar Tauragės policijos pareigūnams įkliuvo vienas vairuotojas su galimai narkotinėmis medžiagomis. Kitas – nuvažiavo į griovį. Paaiškėjo, kad buvo neblaivus.

Sekmadienio popietę, 15.26 val., Joniškės kaime patikrinimui sustabdytas „Toyota Avensis“ markės automobilis, kurį vairavo 33-ejų vyras. Automobilio apžiūros metu salone rastas folijos lankstinukas su augalinės kilmės medžiagomis – galimai marihuana. Ar rasta medžiaga – narkotinė, aiškinasi ekspertai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo nedideliu narkotinių medžiagų kiekiu, neturint tikslo jų platinti. Jei įtarimai pasitvirtins, vairuotojui grės viešieji darbai, laisvės apribojimas, bauda arba areštas.

Vėliau, 18.55 val., Brūžaičių kaimo ribose nuo kelio nuvažiavo ir į pakelės medį atsitrenkė „VW Golf“. 28-erių metų vairuotojas dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą. Alkoholio matavimo prietaisu nustatyta, kad prie vairo jis sėdo išgėręs – įpūtė 1,72 prom. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom. Vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą