fbpx

„Sėkmės deivė“ – jau parke

Dalintis:

Į Tauragės Jono Viktoro Kalvano parką, greta Martyno Mažvydo progimnazijos, jau atvežta ir pastatyta 7 tonas sverianti granito skulptūra „Sėkmės deivė“. Kol kas ji uždengta. Teks palaukti atidarymo.

Šalia skulptūros sustatyti ir nauji suoleliai, jie, kaip ir „Sėkmės deivė“, dar uždengti.

Skulptūros „Sėkmės deivė“ autoriui, tauragiškiui, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui Regimantui Midvikiui iškeliavus amžinybėn, jo idėją įgyvendina brolis Juozas. Skulptūrą miestui dovanoja Tauragės „Rotary“ klubas, kuriam J.Midvikis ir vadovauja.

Regimanto Midvikio brolis Juozas Midvikis tikisi, kad tauragiškiai pamils šią sėkmės linkinčią skulptūrą. Skulptūrą visuomenei planuota pristatyti per Tauragės miesto šventę, tačiau karantinas visus renginių planus pakoregavo.

Šįryt J.Midvikis „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad laukia Vyriausybės sprendimo dėl karantino sąlygų švelninimo – norisi, kad į atidarymą galėtų ateiti daugiau žmonių. Be to, dar likę nebaigtų darbų – tiek organizacinių, tiek kitų.

– „Sėkmės deivė“ – linkėjimas sėkmės visuomenei, linkėjimas tarpusavio susitaikymo. Tai simbolis, linkintis, kad išaugtų sparnai, – žurnalistei yra sakęs J.Midvikis.

Sėkmės deivė. Daivos Žebelienės nuotrauka

Anot jo, skulptūrai iš pradžių buvo pasirinkta vieta Meilės alėjoje, ten, kur įgriuvo šlaitas. Tačiau dar šiam nepradėjus slinkti persigalvojo, nes įtarė, kad ten įrengti 7 tonas sveriančią skulptūrą nėra gera mintis.

Kas iškaldino „Sėkmės deivę“, J.Midvikis sakė atskleis tik skulptūros atidengimo ceremonijos metu. Pasakė tik tiek, kad tai autoriaus draugas, profesionalas. Visa informacija bus iškaldinta.

Jono Viktoro Kalvano parką puošia ir dar vienas skulptoriaus Regimanto Midvikio darbas. Tai skulptūrinis ekslibrisas, skirtas tautos šviesuolio Vydūno 150-ies metų gimimo jubiliejui paminėti. Jis buvo iškilmingai atidengtas prieš kelerius metus.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą