fbpx

Senjorai pergalę spėjo nuskinti prieš pat karantiną

Dalintis:

Tauragės bendruomenių namų automobilių aikštelėje dar prieš įsigaliojant karantinui vyko vienas paskutinių viešų renginių – Lietuvos automobilių sporto senjorų autoslalomo pirmasis etapas. Jame dalyvavo šešios komandos.

Autosporto senjorai trasoje rinkosi iš Kauno, Šakių ir Vilniaus. Be abejo, dalyvavo ir tauragiškiai, kurie ir pradėjo varžybas.

Pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse užėmė Stanislovas Aukštkalnis, Danielius Saukevičius ir Tauras Stasiulis. Antrąsias vietas iškovojo Romas Ščiuckas, Levonas Vitkus ir Algimantas Mozūraitis.

Varžybų metu buvo sumuojami ir komandiniai rezultatai. Vilniaus ir Tauragės komandos surinko po vienodai taškų. Nugalėtoją išrinkti padėjo masiškiausios amžiaus grupės (50–60 metų) laimėtoju tapęs tauragiškis Tauras Staniulis. Jo laimėjimas nulėmė Tauragės senjorų komandos pergalę.

Treti komandinėje įskaitoje liko Kauno miesto I komanda, o ketvirti – Kauno miesto II komanda.

Nugalėtojams ir prizininkams išdalytos taurės ir diplomai. Visi dalyviai pagerbti atminimo raštais, tokiu būdu pasidžiaugiant ir Lietuvos nepriklausomybės atgavimo 30-mečio minėjimu.

Antrasis senjorų autoslalomo etapas planuojamas per Atvelykį, balandžio mėnesį, Kaune, tačiau abejojama, ar iki to laiko baigsis karantinas.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą