fbpx

Šeštadienį Tauragės gatvėse – motociklų gausmas

Dalintis:

To Tauragėje dar nebuvo – pirmą kartą miesto gatvėse vyks Lietuvos „Supermoto“ čempionato II-asis etapas, o Vytauto stadione žiūrovai galės apžiūrėti išskirtinius motociklus. Intensyviai ruošiamasi Eismas gatvėse prie Vytauto stadiono bus ribojamas visą dieną.

Lietuvos „Supermoto“ čempionatas, kaip ir daugelis kitų sričių, patyrė sunkumų dėl karantino. Tauragėje buvo numatytas čempionato penktasis etapas, tačiau tik liepos pradžioje pavyko surengti pirmąjį etapą Elektrėnuose, tad Tauragėje bus jau antrasis. Lietuvos motociklų sporto federacijos organizuojamą čempionatą šiame mieste surengti pasiūlė tauragiškiai entuziastai Justas Bučnys ir Rimgaudas Gruzdys.

– Pernai pats dalyvavau varžybose S4 klasėje, o Rimgaudas Gruzdys lenktyniauja su keturračiu jau seniau, tad jam pirmam ir kilo idėja suorganizuoti važiavimą Tauragėje. Tam pritarė savivaldybė, labai padeda Sporto centro vadovas, Tauragės miesto seniūnas, policijos pareigūnai. Nėra trasos, tad teko rasti tinkamą vietovę, kur galėtume įrengti laikiną saugią trasą, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Justas Bučnys.

Kaip čempionato etapą planuojantis pašnekovas pasakojo, Vytauto stadione bus įkurdintas motociklų parkas, kur susirinks visi sportininkai su savo turima technika. Žiūrovai taip pat į šią zoną bus įleidžiami pasmalsauti, ar nusifotografuoti prie patikusio motociklo. Stadiono automobilių stovėjimo aikštelėje numatyta įkurdinti sekretoriatą, teisėjus, čia bus numatyta vieta ir greitosios medicinos pagalbos brigadai. Iš čia bus duotas startas.

– Atvykusiems į renginį bus aiškiai sužymėtos žiūrovų vietos. Bet turbūt geriausia vieta stebėti važiavimams bus parkas prie Tauragės atviros jaunimo erdvės – iš ten bene geriausiai matosi įdomiausios trasos vietos, – tikino pašnekovas.

Bekelės trasa jau beveik baigta ruošti, o štai atitvarus gatvėse statyti planuojama penktadienio naktį, kad kuo mažiau prieš varžybas būtų trukdoma eismui.

Kiek dalyvių jau užsiregistravo į antrąjį čempionato etapą, J.Bučnys teigė negalintis patikslinti. Registracija tęsis iki ketvirtadienio vidurnakčio.

Tauragiškiams svarbu žinoti, kad nuo pat šeštadienio ryto iki 19 val. kai kuriose gatvėse dėl varžybų bus ribojamas eismas. Apylankos ženklus pastatyti numatyta ties Vytauto ir Aerodromo gatvių sankirta, Stadiono gatvės ir Žaros skersgatvio sankirtoje, Vytauto ir Oranžerijos bei Oranžerijos ir Jūros gatvių sankryžomis.

Varžybų startas numatytas šeštadienį 13 val.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą